تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

آب چالش مشترک مردم در نقاط مختلف شهرستان دشتستان است

  • 19 اردیبهشت 1400 - 2:06

بوشهر – نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آب فصل مشترک مشکلات مردم در نقاط مختلف شهرستان دشتستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی شنبه‌شب در نشست بررسی وضعیت آب در شهر دالکی دشتستان اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی و اساسی در نقاط مختلف استان بوشهر مربوط به حوزه آب است که باید تلاش ویژه‌ای در این زمینه صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه آب فصل مشترک مشکلات مردم در نقاط مختلف شهرستان دشتستان است اضافه کرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات حوزه آب استان استفاده شود و طرح‌های آبرسانی تقویت شود.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید طرح‌های حوزه آب در این شهرستان با سرعت بیشتری اجرا شود تا نیازهای مردم خصوصاً در فصل گرم سال تأمین شود.

وی به فرسودگی بالای شبکه آبرسانی در شهر دالکی اشاره کرد و ادامه داد: انتظار مردم این شهر این است که نسبت به تسریع در ترمیم و نوسازی و بهسازی شبکه آبرسانی دالکی اقدام شود.

رضایی با اشاره به پیگیری برای تأمین اعتبار لازم برای تکمیل پروژه ترمیم شبکه آبرسانی دالکی تصریح کرد: امید می‌رود با تخصیص اعتبارات لازم بتوان این پروژه بر اساس برنامه زمانبندی تکمیل و افتتاح شود.

وی با تاکید بر تأمین اعتبارات لازم برای تسریع در اجرای طرح مخزن ذخیره آب دالکی، افزود: یکی از مطالبات مهم شهرها و روستاهای دشتستان را تأمین آب آشامیدنی است.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها