ورزش

آخرین وضعیت بازیکنان تیم ملی برای رسیدن به تهران و دیدار با عراق

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به وضعیت نامناسب مهاجم تیم ملی ایران در ترکیه گفت: شرایط سخت و بی سابقه‌ای را پشت سر می‌گذاریم. با این حال تمرینات خود را دنبال می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی خورشیدی در فاصله دو روز مانده به دیدار تیم ملی ایران و عراق در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر درباره آخرین وضعیت اردوی ملی‌پوشان با توجه به ابتلای قطعی چهار بازیکن به ویروس کرونا و عدم حضور تعدادی از بازیکنان دعوت شده در اردو گفت: واقعاً شرایط سخت و بی سابقه‌ای را پشت سر می‌گذاریم. با این حال تمرینات خود را دنبال می‌کنیم. الان چند بازیکن هنوز به تمرین تیم نرسیده اند و در تلاش هستیم آنها را به جمع ملی‌پوشان اضافه کنیم.

سرپرست تیم ملی ایران درباره دعوت آخرین وضعیت برای بازگشت امیر عابدزاده به ایران افزود: آقایان عابدزاده و نیازمند از پاریس به دبی و از آنجا به تهران می‌آیند. خوشبختانه با تمهیداتی که انجام شد به تهران می‌آیند و مشکلی نداریم.

او از شرایط بد طارمی در ترکیه گفت و اظهار داشت: مهدی طارمی در وضعیت بغرنجی هست. او در «دالامان» نزدیک «بودروم» ترکیه است. پرواز او باید به استانبول می‌رفت اما تغییر شرایط به دلیل آب و هوای آنجا رقم خورد. او قرار بود به استانبول برود اما هوای آنجا اینقدر بد بوده که این اتفاق نیفتاده است.

خورشیدی درباره اینکه سویه جدید کرونا شامل بازیکنان درگیر با این بیماری شده است، گفت: گروه پزشکی تیم ملی عنوان کرده است بیشتر این ویروس‌ها اُمیکرون است که طول درمان سه تا پنج روزه دارد. بازیکنانی که درگیر هستند برای بازی با امارات نیز تست خواهند داد تا اگر شرایط آنها خوب بود و درگیر ویروس نبودند دوباره در تمرینات شرکت کنند.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا