آرتتا: اخراج اوزیل از تیم؟ تصمیمی که گرفته منصفانه و درست بود

  • ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱

سرمربی تیم فوتبال آرسنال درباره حذف نام ستاره آلمانی این تیم از فهرست بازیکنان توپچی‌ها در لیگ برتر و لیگ اروپا توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میکل آرتتا در نشست خبری پیش از بازی یکشنبه شب تیمش در خانه منچستریونایتد در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس درباره جنجال قرار ندادن نام مسعوت اوزیل 32 ساله در فهرست 25 نفره آرسنال در لیگ برتر و لیگ اروپا توضیح داد. اوزیل از ماه مارس (اسفند سال گذشته) حتی یک بازی هم برای آرسنال انجام نداد و بعد از آن هم از فهرست حذف شد.

آرتتا در پاسخ به این سؤال خبرنگار اسکای اسپورت که چرا تصمیم به کنار گذاشتن اوزیل گرفته است، اظهار داشت: خب چیزی که می‌توانم بگویم این است که من تمام تلاشم را کردم. سعی کردم تا جایی که امکان دارد به او فرصت بازی بدهم. به نظر خودم که من درباره او صبوری کردم و به اندازه کافی هم به او فرصت داد و منصفانه رفتار کردم. اوزیل بازیکنی است که به یک باشگاه فوتبال تعلق دارد و در فصول گذشته هم بازیکن بسیار مهمی بوده است.

 

آرتتا افزود: من به سوابق او احترام می‌گذارم اما من اینجا هستم که درباره همین مسائل تصمیم‌گیری کنم و بهترین تصمیم را برای تیم و باشگاه بگیرم. این هم همان کاری است که دارم سعی می‌کنم انجام دهم چون مردم از من توضیح می‌خواهند و من باید جواب‌شان را بدهم. من چیزی که به نظرم درست بود را انجام دادم حالا مردم می‌خواهند مرا باور داشته و با من موافق باشد می‌خواهند نباشند. کاری از دست من ساخته نیست. من باید تصمیماتم را با قلب و مغزم بگیرم تا تصمیم درستی را اتخاذ کنم و باور دارم که تصمیماتم هم درست بوده‌اند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0