تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

آرزومندی: نتیجه بازی مقابل شهرداری گرگان را پیش‌بینی نمی‌کردم/ در فینال هر بازی سناریوی جدای خود را دارد

  • 01 اردیبهشت 1400 - 1:07

سرمربی تیم بسکتال مهرام‌ برتری قاطع تیمش مقابل مهرام در دیدار دوم فینال لیگ برتر بسکتبال را پیش‌بینی نمی‌کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی آرزومندی سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران در مورد پیروزی شاگردانش مقابل شهرداری گرگان در بازی دوم فینال لیگ برتر، اظهار داشت: من بعد از بازی قبل هم گفتم که یک مقدار خسته بازی‌های نیمه نهایی بودیم. خوشبختانه توانستیم برای این دیدار ریکاوری ذهنی‌ کنیم و برنده از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام ادامه داد: در بازی قبل، تغییراتی ریسکی در ترکیب خود داشتیم که جواب نداد و باعث شد تیم آسیب ببیند. در این دیدار، آن نقاط ضعف را ترمیم کردیم که البته پیش‌بینی هم نمی‌کردم اینطور ببریم.

آرزومندی خاطر نشان کرد: در سری فینال و بازی‌های پلی‌آف، هر بازی حکم و سناریوی جدای خود را دارد. اتفاقات درون هر بازی زیاد است و هر تیمی که این اتفاقات و تغییرات را کنترل کند، نتیجه بهتری می‌گیرد. ‌ما امروز خیلی کم‌اشتباه بودیم‌ که امیدوارم این روند را ادامه دهیم. در حمله عاقل بودیم و در دفاع هم سخت گل می‌خوردیم.

وی درباره قضاوت این دیدار نیز گفت: داوری فینال همیشه پر‌تنش است، اما بهترین داورها انتخاب شده‌اند و‌ مشکلی نبود.

آرزومندی در پاسخ به این پرسش که «چرا مهرام آمار ۷۵ درصد پرتاب سه امتیازی موفق را در نیمه دوم تکرار نکرد؟»، تصریح کرد: این آمار یک آمار رؤیایی برای هر تیمی است، اما ریتم بازی همیشه یکسان نیست و اتفاقی است که در مقطعی از بازی رخ داد. در بازی اول‌ شهرداری گرگان این شرایط را داشت و پرتاب‌های زیادی را در پنج دقیقه کوارتر اول وارد سبد ما کرد. حتماً به دفاع تیم حریف هم بستگی دارد.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها