تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

آرمان بزرگ فلسطین جز نابودی رژیم صهیونیستی چیز دیگری نیست

  • 17 اردیبهشت 1400 - 17:11

اردبیل- رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: آرمان بزرگ ملت فلسطین و امت اسلامی جز نابودی رژیم غاصب صهیونیستی چیز دیگری نیست.

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در ۷۳ سال اخیر با تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطینیان حمایت شیطان بزرگ را از این رژیم غاصب شاهد بودیم که روز به روز نیز بر دامنه این حمایت‌ها و جنایت‌ها افزوده شده است.

وی به نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تدبیر شایسته امام راحل به نام روز قدس اشاره کرد و گفت: در ۴۳ سال اخیر در کنار امت اسلامی ایران صدها کشور از این روز به عنوان یوم بیزاری از مستکبران و مستبدان استقبال کرده و زمینه حمایت از مظلوم را در برابر یاغی‌های روزگار شکل دادند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل موضع جمهوری اسلامی ایران را در قبال فلسطین و حمایت از آزادی قدس شریف مواضع ۴۰ سال قبل اعلام کرد و افزود: حتی مصمم‌تر از گذشته در احیای آرمان ملت فلسطین برای آزادی قدس شریف و مسجد الاقصی در صحنه هستیم و اجازه نمی‌دهیم برخی دست‌های خیانت آلود منطقه‌ای زمینه حضور نامبارک سران رژیم غاصب صهیونیستی را در کشورهای همسایه فراهم کند.

بدری تصریح کرد: بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، زوایای شیطنت‌ها و پشتیبانی‌های آمریکا از این رژیم به خوبی روشن می‌شود تا امت اسلامی و آزادی‌خواهان جهان بیش از هر زمان دیگر به خیانت‌ها و جنایت‌های چند دهه اخیر به دست اسرائیلی‌ها پی ببرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همچنان به صورت شفاف و گویا از تمام مواضع به حق مردم مظلوم فلسطین و سرزمین الهی و ارزشمند قدس شریف حمایت و پشتیبانی می‌کند و اجازه نمی‌دهد تا برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس زمینه سازش با این رژیم کودک کش را به وجود آورند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هر چند رژیم غاصب صهیونیستی با برخی کارشکنی‌ها و دست درازی‌ها در منطقه سعی می‌کند تا امنیتی پایدار برای خود ایجاد کند اما به فرموده مقام معظم رهبری عمر این رژیم رو به پایان است و باید هر چه سریع‌تر شاهد به سر آمدن حکمرانی ظالمان در قالب این رژیم بی هویت باشیم.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها