ورزش

آزادی: پدر و مادرم اذیت شدند، تصمیم به جدایی گرفتم/ به تیمی می‌روم که پیشرفت کنم

بازیکن فصل گذشته تیم تراکتور تبریز گفت که قصد دارد تیمی را انتخاب کند که به پیشرفتش در فوتبال منجر شود.

محمدرضا آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه چرا تصمیم به جدایی از تراکتور گرفت، گفت: از تیم نونهالان برای تراکتور بازی کردم و در مجموع 10 سال در این تیم بودم. از این 10 سال به مدت چهار سال هم در خدمت تیم بزرگسالان بودم. تراکتور را همچنان دوست دارم و خیلی از بازیکنان دوست دارند در این تیم فوتبال بازی کنند. با این حال برخی اتفاقات باعث شد از این تیم جدا شوم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی ادامه داد: اواخر سال گذشته خیلی اذیت شدم و برخی از تماشاگرنماها به من فحاشی می‌کردند. هدف آنها ایجاد حاشیه برای من و تیم بود. در آن برهه مادرم مریض شد و ناراحتی قلبی پیدا کرد و من هم دوست نداشتم بیشتر از این اذیت شود. حساب هواداران واقعی تراکتور از این افراد جدا است و من همیشه ارتباط خوبی با آنها داشتم. برخی دنبال مسائل دیگر بودند و می‌خواستند حاشیه درست کنند تا تیم قهرمان جام حذفی نشود ولی خوشبختانه به هدفشان نرسیدند. پدر و مادرم اذیت شدند و خانواده برای من خیلی مهمتر از فوتبال است؛ به همین دلیل تصمیم به جدایی گرفتم.

آزادی در خصوصو وضعیتش برای فصل بعد خاطرنشان کرد: چند تیم با من صحبت کرده‌اند و پیشنهاد اروپایی هم دارم ولی هنوز تصمیم نگرفته‌ام. تا چند روز دیگر وضعیتم مشخص می‌شود، من به تیمی می‌روم که بتوانم بازی و پیشرفت کنم. سعی می‌کنم یک انتخاب خوب انجام دهم.

 

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا