تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

آغاز ثبت‌نام نخستین دوره رویداد فیلمنامه‌نویسی «صاحب‌قلم»

  • 19 اردیبهشت 1400 - 17:16

سینماپرس: نخستین دوره رویداد فیلمنامه‌نویسی «صاحب‌قلم» با موضوع «رویای ایرانی» و با محوریت خلق ایده تا نگارش فیلمنامه در زمینه تله‌فیلم، توسط اداره کل فیلمنامه‌نویسی مرکز سیمافیلم برگزار می‌شود.

به گزارش سینماپرس، فیلمنامه‌نویسان جوان می‌توانند ایده‌های خود را برای نخستین دوره رویداد فیلمنامه‌نویسی «صاحب‌قلم» با موضوع «رویای ایرانی» و در محورهای «رویای ایرانی و انقلاب اسلامی»، «رویای ایرانی و خانواده»، «رویای ایرانی و کودک و نوجوان»، «رویای ایرانی و پیشرفت اقتصادی»، «رویای ایرانی و عدالت اجتماعی»، «رویای ایرانی و پیشرفت علمی»، «رویای ایرانی و قهرمانان آینده» ثبت کنند.

در هنگام ثبت ایده‌ها باید خلاصه داستان، شخصیت‌های اصلی و نظام مسائل طرح در سایت این رویداد ثبت شود.

ایده‌های ارسالی برای تولید تله فیلم پس از بررسی توسط هیات انتخاب برای شرکت در رویداد تخصصی «صاحب قلم» دعوت می‌شوند. پس از برگزاری این رویداد، فیلمنامه‌نویسان طرح‌های نهایی خود را برای داوری پایانی ارسال می‌کنند و در نهایت پس از بررسی نهایی، سه طرح برگزیده جهت حمایت توسط مرکز سیمافیلم انتخاب می‌ شود.

علاقه‌مندان برای ثبت نام و دریافت اطلاعات تکمیلی در رویداد «صاحب‌قلم» مرکز سیمافیلم می‌توانند تا تاریخ ۱۵ خرداد به سایت این رویداد به نشانی sahebqalam.ir مراجعه کنند.

سینما پردیس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها