تاریخ : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021

آغاز ثبت نام هشتمین دوره بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان و نوپا

  • 19 اردیبهشت 1400 - 16:08

تینت، شبکه فناوری و نوآوری ایران در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور، به روال سال‌های قبل ثبت نام بیمه تکمیلی را برای مدیران و کارکنان شرکت ها اجرا می کند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، حس امنیت و آسایش حاصل از داشتن بیمه، برای کارکنان هر شرکتی مایه دلگرمی و امید بیشتر و در نتیجه انجام وظا یف شغلی با خیالی آسوده و کیفیتی بالاتر است. بیمه تکمیلی به واسطه پوشش گسترده‌ای که اکثر خدمات پزشکی را شامل می‌شود، اطمینان خاطر افراد را حاصل می‌کند و مانند یک سرمایه‌گذاری موفق، باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های پزشکی در آینده می‌شود.

تینت، شبکه فناوری و نوآوری ایران به همین منظور و در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور، به روال سال‌های قبلی برنامه‌ی ثبت نام بیمه تکمیلی را برای مدیران و کارکنان این شرکت‌ها اجرا می‌کند.

قرارداد بیمه امسال تینت با شرکت بیمه‌گذار دانا منعقد شده و شامل سه طرح است که با میزان پوشش خدمات و نرخ حق بیمه متفاوت، جوابگوی نیاز افراد با شرایط گوناگون خواهد بود.

کلیه مدیران و کارکنان شرکت‌های فناور، دانش بیان، خلاق و مؤسسات وابسته که دارای تائیدیه‌ی خلاق و دانش بنیان از معاونت علمی هستند و نیز تمامی شرکت‌های عضو پارک‌های فناوری امکان استفاده از این طرح را دارند. این طرح مخصوص مدیران و کارکنان این شرکت هاست. بیمه شدگان اصلی می‌توانند خود، همسر، فرزندان و والدین شأن را با استفاده از این طرح‌ها، تحت پوشش بیمه تکمیلی ببرند.

با مقایسه طرح‌های این برنامه بیمه با دیگر بیمه‌ها به سادگی مشخص می‌شود که طرح بیمه تینت علاوه بر پوشش کامل‌تر و گسترده‌تر، قیمت اقتصادی و ارزان‌تری دارد.

طرح‌های بیمه‌ای

بیمه تکمیلی تینت برای مدیران و کارکنان شرکت های دانشبنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور در سه طرح مختلف تعریف شده. طرح ویژه پوشش کامل و عالی از تمامی خدمات را ارائه می‌دهد، طرح‌های الف و ب نیز به نیاز و موقعیت، جوابگوی افراد با شرایط مختلفی است.

مزایای طرح بیمه تکمیلی تینت

به لطف شبکه گسترده بیمه دانا در سطح شهرهای مختلف، همه‌ی شرکت‌های دانش بنیان در سراسر کشور بدون محدودیت جغرافیایی می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

تمامی مراکز طرف قرارداد با بیمه دانا، به صورت آنلاین امور بررسی مدارک را انجام می‌دهند و هیچ نیازی به مراجعه حضوری به مراکز بیمه نیست.

* هزینه‌های مربوط به زایمان، نازایی و ناباروری و ناهنجاری‌های جنینی پرداخت می‌شود.

* هزینه تهیه سمعک تحت پوشش طرح‌ها قرار دارد.

* هزینه‌های دندانپزشکی عمومی در تمامی طرح‌ها تحت پوشش است.

* هزینه‌های ایمپلنت، ارتودنسی و دندان مصنوعی با پوشش طرح ویژه، پرداخت می‌شوند.

* در طرح ویژه، هزینه داروهای مصرفی پرداخت خواهد شد.

* بر خلاف اکثر طرح‌های بیمه تکمیلی کنونی، این طرح محدودیت ثبت نام در گروه‌های ۵۰ نفری را ندارد و شرکت‌ها با هر تعداد ثبت نامی، پذیرفته می‌شوند.

* با تهیه این بیمه، از تخفیف برای خدمات بیمه‌های دیگر از بیمه دانا مثل بیمه عمر بهره‌مند می‌شوید.

* این بیمه پوشش کامل خدمات را در کنار قیمت اقتصادی ارائه می‌دهد.

مهلت ثبت نام در این طرح از هفتم اردیبهشت ۱۴۰۰ تا بیست‌وپنجم این ماه بوده و برای ثبت نام می‌توانید به صفحهی بیمه تکمیلی در سایت تینت مراجعه کنید تا علاوه بر توضیحات کامل و راهنمای مراحل ثبت نام، با جزئیات دقیق این طرح آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۷۶۲۵۰۰۳۶ تماس بگیرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها