• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

آغاز فعالیت فوتسال بانوان در بیجار

  • 31 خرداد 1400 - 13:34

ایسنا/کردستان رئیس هیأت فوتبال بیجار از آغاز فعالیت فوتسال دختران در شهر بیجار خبر داد.

امید یوسفیان در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام آغاز به کار فوتسال دختران در شهر بیجار، عنوان کرد: اعتقاد داریم که فوتبال و فوتسال می‌تواند زمینه حضور پررنگ بانوان در اجتماع را محقق کند.

وی افزود: با توجه به سختی‌هایی که کار در چمن و فوتبال وجود دارد ترجیح دادیم که در ابتدا از فوتسال شروع به کار کنیم؛ برنامه بلندمدتی داریم و امیدواریم بتوانیم از سال آینده شروع به آغاز فعالیت فوتبال بانوان در چمن با تاکید بر آموزش داشته باشیم.

یوسفیان با اشاره به جنبه های دیگر فوتبال بانوان، بیان کرد: پذیرای بانوان علاقه‌مند به فوتسال هستیم تا بتوانیم در جنبه‌های مربیگری، داوری و مدیریتی اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

وی در ادامه بیان کرد: در چند هفته آینده با توجه به مربیان خوبی که داریم، فوتسال آقایان را نیز مجدداً فعال خواهیم کرد؛ سیاست هیأت حمایت اولیه از فوتسال و در ادامه واگذاری به باشگاه‌ها و بخش خصوصی است.

رئیس هیأت فوتبال بیجار در پایان در خصوص راه اندازی زمین فوتبال و والیبال ساحلی، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این زمینه همکاری خوبی با هیأت والیبال داریم و امیدواریم با توجه به ارتباط خوبی که با اعضای جدید شورای شهر وجود دارد زمینه‌ی احداث زمین فوتبال و والیبال ساحلی با استانداردهای خوب فراهم شود.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.