• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

آغاز فعالیت ووشو در وزارت دفاع و پشتیبانی/ همکاری گسترده فدراسیون ووشو و هیئت «ودجا»

  • 06 آبان 1399 - 17:46

رئیس فدراسیون ووشو در دیدار با رئیس هیئت ووشو وزارت دفاع و پشتیبانی بر همکاری طرفین تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، سعید صلاحت رئیس هیئت وزارت دفاع و پشتیبانی امروز ضمن حضور در فدراسیون ووشو با امیر صدیقی رئیس این فدراسیون دیدار و گفت‎وگو کرد.
 
در این دیدار صدیقی ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سرتیپ 2 پاسدار دکتر سید مجید ابن الرضا، معاون منابع انسانی «ودجا» از ورزش کشور و توجه به ووشو و آغاز فعالیت هاى این رشته، حضور و فعالیت پر رنگ این نهاد مهم کشوری را به نفع ورزش به ویژه ووشو دانست.
 
رئیس فدراسیون ووشو ایجاد هیئت ووشو وزارت دفاع و پشتیبانی را یک اتفاق بزرگ برای آینده ووشو کشور قلمداد کرد و گفت: بی‎شک حضور و فعالیت ووشو در وزارت دفاع و پشتیبانی باعث افزایش هرچه بیشتر موضوع توسعه همگانی این رشته ورزشی خواهد شد. ضمن اینکه ووشو یکی از رشته‎هایی است که به بالاتر رفتن هرچه بیشتر میزان آمادگی و سلامت کارکنان و نیروهای ستاد کل نیروهای مسلح کمک خواهد کرد.
 
صدیقی عنوان کرد: حضور ووشو در وزارت دفاع و پشتیبانی اتفاق میمون و خوبی است و ما از این موضوع استقبال کرده و به رشد ووشو در این نهاد کمک خواهیم کرد. بی شک فعالیت گسترده و پرقدرت ووشو در وزارت دفاع و پشتیبانی نیز به توسعه همه جانبه ووشو کمک شایانی خواهد داشت.
 
همچنین صلاحت رئیس هیئت ووشو وزارت دفاع و پشتیبانی گفت: مطمئنم با حضور شما در راس ووشو کشور، این رشته به حرکت در مسیر موفقیت هاى خود ادامه مى دهد. هیئت ووشوی وزارت دفاع و پشتیبانی پایه کار ایستاده است تا این رشته هم در مسیر توسعه همگانی و هم قهرمانی رشد و پیشرفت بیشتری داشته باشد. ما سعی می کنیم ووشو را به بخش آمادگی جسمانی در نیروهای وزارت دفاع و خانواده هاى آن ها وارد کنیم تا با این اقدام شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
 
انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.