تاریخ : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 10 رمضان 1442 Wednesday, 21 April , 2021

آقاکوچکی: حضورم در افغانستان سه ماه قبل هماهنگ شده بود/مسئولان نیروی زمینی می‌دانستند که در پلی‌آف نیستم

  • 18 اسفند 1399 - 2:58


مربی تیم بسکتبال نیروی زمینی گفت: حضورم در کارگاه مربیگری افغانستان سه ماه قبل هماهنگ شده بود و مسئولان نیروی زمینی کاملا در جریان بودند و مشکلی وجود ندارد.


عباس آقاکوچکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضورش به عنوان مدرس در کارگاه مربیگری بسکتبال با ویلچر در افغانستان اظهار داشت: حضورم در این کارگاه از سه ماه قبل و از طریق صلیب سرخ و انجمن بسکتبال با ویلچر افغانستان تنظیم شده بود و باید در اسفند برگزار می‌شد. این هماهنگی هم قبل از پذیرفتن هدایت نیروی زمینی در لیگ برتر بود و به مسئولان این تیم گفته بودم که من در پلی‌آف حضور نخواهم داشت.

وی در مورد اینکه گفته شده حضور در این کارگاه مهمتر از هدایت نیروی زمینی بود، عنوان کرد: اینطور نبوده که نیروی زمینی مهم نباشد. این برنامه از قبل تنظیم شده بود و ربطی به رها کردن تیم نداشت. مسئولان باشگاه کاملا در جریان بودند و مشکلی در این خصوص وجود نداشت.

مربی نیروی زمینی و سرپرست انجمن بسکتبال با ویلچر کشورمان گفت: در این کارگاه به ۲۲ مربی بسکتبال با ویلچر از سراسر افغانستان آموزش می‌دهم و آنها می‌خواهند این رشته را از پایه درست کنند.

انتهای پیام/مربی تیم بسکتبال نیروی زمینی گفت: حضورم در کارگاه مربیگری افغانستان سه ماه قبل هماهنگ شده بود و مسئولان نیروی زمینی کاملا در جریان بودند و مشکلی وجود ندارد.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code