تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

آلوس: مدیریت بارسلونا بزدل بود/ آنها به فکر پول درآوردن هستند نه فوتبال!

  • 16 آبان 1399 - 17:15


مدافع برزیلی سابق بارسلونا به انتقاد شدید از مدیریت سابق بارسلونا پرداخت و از علاقه بازگشت به این تیم در آن زمان سخن گفت.


به گزارش خبرگزاری فارس، دنی آلوس به دلیل عدم توافق بر سر تمدید قرارداد به راحتی از جمع بارسلونا جدا شد و به یوونتوس پیوست.

او در تورین به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز رسید ولی مقابل رئال مادرید زیدان و رونالدو شکست خورد و دوباره نایب قهرمان شد.

دنی آلوس که پس از آن به پاری سن ژرمن رفت و اکنون در لیگ برزیل توپ می‌زند در خصوص روزهای پس از بارسلونا صحبت کرد و شدیدا از مدیران این تیم انتقاد کرد.

او گفت: من می خواستم به بارسلونا بازگردم و آنها نیز شدیدا به من احتیاج داشتند. اما مدیران این تیم آنقدر جرئت نداشتند و به قدری بزدل بودند که نمی‌خواستند بگویند ما در خصوص فروش تو اشتباه کرده‌ایم.

وی ادامه داد: شیوه بازی بارسلونا تغییر کرده و این تیم هویت خود را از دست داده است. آنها باید اکنون خود را بسازنند و کار سختی نیز در پیش خواهند داشت.

او گفت: به نظرم بارسلونا اکنون می‌خواهد یک باشگاه تبلیغاتی باشد و بیزینس کند. پول در بیاورد و به فکر فوتبال نیست. وقتی تیم چنین چیزی باشد شما هویت خود را از دست داده‌اید.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها