تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

آل کثیر: اتفاقات جلسه کمیته استیناف محرمانه است/ حس من ۵۰-۵۰ است

  • 15 آبان 1399 - 12:36


مهاجم تیم پرسپولیس گفت: اتفاق های جلسه امروز کمیته استیناف محرمانه است و نمی توانم درباره آن توضیح بدهم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عیسی آل کثیر درباره برگزاری جلسه کمیته استیناف AFC برای بررسی پرونده خودش اظهار داشت: انشالله که خیر است و چیز بیشتری نمی دانم. کارهای دفاع را انجام دادیم و سایر مسائل با خداست. صحبت خاصی نمی توانم بکنم.

وی درباره احتمال بخشش محرومیت ۶ ماه خود گفت: این موضوع را خدا می داند. من اطلاعی ندارم. رسانه ها همه چیز می زنند و نمی دانم کدام درست است. فقط می توانم بگویم ما دفاع کردیم.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه آیا عذرخواهی رسمی کرده است، گفت: در این مورد وکیل من صحبت می کند. آنچه درباره احتمال بخشش من از خبرنگار عربستانی شنیده اید، من هم می دانم. سایر مسائل محرمانه است و وکیلم گفته صحبت نکن.

آل کثیر اضافه کرد: کارهای دفاعی را انجام داده ایم. انشاء الله اتفاق مثبتی می افتد. نمی دانم می خواهند چه تصمیمی بگیرند.

وی درباره حس خود نسبت به این جلسه گفت: این حس ۵۰-۵۰ است و نمی دانم چه می شود. قلبا قصدی از انجام آن حرکت در بازی با پاختاکور نداشتم . آنچه در قلب من بوده را توضیح دادم و نمی دانم اعضای کمیته استیناف AFC قانع می شوند.

مهاجم پرسپولیس افزود: من صحبت ها را کردم. دفاعیه را انجام دادیم. دیگر مسئولان کمیته استیناف AFC باید تصمیم بگیرند و به من جواب بدهند. دیگر بیش تر از این نمی توانم توضیح بدهم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها