آماده‌ایم تعداد کارگاه‌های تولید ماسک را افزایش دهیم

  • 29 مهر 1399 - 13:29

قزوین – مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: در صورت اعلام نیاز به تولید ماسک، کارگاه‌های خیاطی بسیج سازندگی آماده هستند تا ماسک مورد نیاز استان را تأمین کنند.

سرهنگ مهدی صادق پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ویروس کرونا معضل امروز ایران و جهان است و بسیج سازندگی این آمادگی را دارد که در هر نقطه و فعالیتی که لازم باشد به کمک وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا بشتابد.

وی با اشاره این موضوع که در روزهای ابتدایی فراگیر شدن ویروس کرونا یکی از اقدامات بسیج سازندگی ضدعفونی کردن معابر شهری بود، بیان کرد: این طرح یکی از تلاش‌های بسیج در مقابله با ویروس کرونا بود و امروز هم اگر لازم باشد، بنا به دستور ستاد مبارزه با بیماری کرونا بسیج همچنان آمادگی خدمت به مردم عزیز را دارد.

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین اذعان کرد: در حال حاضر کارگاه‌های خیاطی که بسیج سازندگی در اختیار دارد این آمادگی را دارند که در موضوع تولید ماسک فعالیت کنند و اگر کمکی نیاز باشد ما در میدان عمل حاضر خواهیم بود.

صادق پور توضیح داد: در حال حاضر ۳ کارگاه خیاطی در استان قزوین تحت نظر بسیج سازندگی مشغول به تولید ماسک هستند و نیازهای منطقه خود را پوشش می‌دهند اما بدیهی است که ظرفیت تولید ما بیش از فعالیت سه کارگاه است.

وی همچنین به فعالت های گروه‌های جهادی در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: ویروس منحوس کرونا بر حجم مشکلات به خصوص در مناطق محروم افزوده است، لذا ما تلاش می‌کنیم با ادامه فعالیت‌های محرومیت زدایی به خصوص در شاخه عمران، ساخت و ترمیم خانه‌های محرومین باری از دوش این خانواده‌ها برداریم.

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: گروه‌های مختلف جهادی پزشکی نیز در این ایام در گروه‌های مختلف و در مناسبت‌های گوناگون با حضور در مناطق محروم استان در امر سلامت و غربالگری به مردم خدمت کرده اند.

صادق پور در خاتمه گفت: بسیج سازندگی مانند گذشته خود را خادم مردم عزیز کشور می‌داند و در هر زمان و مکانی که نیاز باشد این آمادگی را دارد که با ورود به موضوع گره‌ای از مشکلات را بگشاید.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0