تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

آماده‌سازی خانه کشتی شماره ۲ تا ۲ ماه دیگر

  • 21 آبان 1399 - 11:17

خانه کشتی شماره ۲ که به نام شهید صدرزاده نامگذاری شده است، تا دو ماه دیگر آماده بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سال گذشته خانه کشتی شماره یک که به نام شهید ابراهیم هادی نامگذاری شد، بازسازی شد. قرار بود در بازگشت تیم‌های ملی از مسابقات قهرمانی آسیا در دهلی، کشتی‌گیران تمرینات خود را برای شرکت در پیکارهای گزینشی المپیک از اسفند ماه در سالن بازسازی شده از سر بگیرند که به دلیل شیوع کرونا در کشور، ابتدا اردوی تیم‌های ملی کشتی ایران و سپس کلیه مسابقات بین‌المللی در سراسر دنیا به تعطیلی کشیده شد.

بعد از ماه‌ها تعطیلی، سرانجام پس از اعلام اتحادیه جهانی مبنی بر برگزاری مسابقات 2020 صربستان، بار دیگر کشتی‌گیران به خانه کشتی بازگشتند و تمرینات در این سالن از سر گرفته شد. این در حالی بود که از ماه‌های گذشته، فدراسیون کشتی اقدام به آغاز تعمیرات در سالن شماره 2 (شهید صدرزاده) کرد تا این سالن نیز که محل تمرینی اردوهای تیم ملی در رده‌های سنی مختلف بود، بعد از سال‌ها مرمت شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

تا دو ماه دیگر خانه کشتی شهید صدرزاده نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد و این امیدواری وجود دارد که در بازگشت کشتی‌گیران کلیه رده‌های سنی به اردوهای تیم‌های ملی، شرایط اسکان برای ملی‌پوشان آزاد و فرنگی، بهتر از گذشته شده باشد. کرونا رقابت‌های قاره‌ای و جهانی کلیه رده‌های سنی آزاد و فرنگی به استثنای رده بزرگسالان را لغو کرده است.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها