تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

آمادگی اداره صمت برای جذب سرمایه‌گذار در اراضی موقوفه شادگان

  • 14 آبان 1399 - 22:27

شادگان- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شادگان از آمادگی و شناسایی اراضی موقوفه برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن خنافره شامگاه چهارشنبه ضمن دیدار با مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شادگان، اظهار کرد: این دیدار به منظور شناسایی زمین و مکان‌های وقف جذب سرمایه‌گذار و توسعه اقتصاد شهری شادگان انجام شده است.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال در طرح‌های سرمایه‌گذاری در زمین‌های موقوفه یکی از برنامه‌های مهم اداره صنعت، معدن و تجارت شادگان در سال جهش تولید است، افزود: به دنبال جذب سرمایه‌گذار در اراضی وقفی برای سرمایه‌گذاری، ایجاد تولید و اشتغال در این شهرستان هستیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شادگان با اشاره به اینکه جهش تولید و اشتغال پایدار با جذب سرمایه‌گذار در شادگان محقق می‌شود، تصریح کرد: شادگان از ظرفیت و پتانسیل‌های متعددی در صنعت، کشاورزی، گردشگری برخوردار است که سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها به ایجاد اشتغال پایدار تبدیل خواهد شد.

خنافره در پایان گفت: جهش تولید و اشتغال پایدار بدون حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و کارآفرینان محقق نمی‌شود که در این زمینه اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان روان‌سازی کارها را در راستای جذب سرمایه‌گذاران و با هدف رونق کسب‌وکار و اشتغال پایدار در دستور کار قرار دارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها