تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021

آمادگی ۱۸۰ طلبه همدانی برای حضور در کنار کادر درمان

  • 26 فروردین 1400 - 17:20

همدان_نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: ۱۸۰ نفر از طلاب اعلام آمادگی کردند که در این شرایط، برای هر کاری به یاری جهادگران کادر درمان بیایند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله حبیب شعبانی در جلسه حضور وزیر بهداشت در استان همدان با بیان اینکه بر خود وظیفه می‌دانم از عملکرد وزارت بهداشت در دوران مبارزه با بیماری کووید ۱۹ قدردانی کنم اظهار داشت: در یکسال گذشته فداکاری‌های فراوانی از کادر درمان دیدیم و رهبر انقلاب این ایثارگری و تلاش را به مجاهدت فی سبیل‌الله تعبیر کردند.

وی بیان کرد: بر خود لازم می‌دانم برای این مجاهدت عظیم که باعث عصبانیت و کوری چشم دشمنان شد تقدیر و تشکر کنم چرا که ما امروز در دنیا سربلند هستیم که به خوبی توانستیم در برابر این ویروس بایستیم در حالی که شاید عده‌ای خلاف آن را تصور می‌کردند.

امام جمعه شهر همدان با اشاره به اینکه تلفیق عقل و عرفان را در این شهر با وجود بوعلی و باباطاهر داریم گفت: امروز همراهی نیروهای مردمی و جهادی با ستاد در استان همدان بارز و برجسته است، در حال حاضر ۱۸۰ نفر از طلاب اعلام آمادگی کردند که در این شرایط، برای هر کاری به یاری جهادگران کادر درمان بیایند و خوشبختانه تاکنون رضایتمندی از گروه‌های جهادی بالا بوده است.

وی فرماندهی میدان مقابله با ویروس کرونا را به وزارت بهداشت منصوب دانست و عنوان کرد: مردم انتظار داشتند با اعمال نظرات کارشناسی وزارت، شرایط امروز کنترل می‌گردید و محدودیت‌ها و پروتکل‌های مورد نظر این وزارت مانع از پیشروی ویروس در سراسر کشور می‌شد.

آیت الله شعبانی ادامه داد: به نظر می‌رسد در برخی مواقع، پروتکل‌های بهداشتی باید بروز رسانی شوند زیرا تجارب و آمارهای دقیق امروز می‌تواند در راستای تنظیم پروتکل‌های بهداشتی مورد مطالعه مجدد و بازنگری در شیوه‌نامه‌ها قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه در میدان عمل هر چه ستاد فرماندهی مقابله با کرونا دستور دهد لازم‌الاجراست گفت: در صورت صلاحدید می‌توان از ظرفیت طب سنتی مورد تأیید نیز برای پیشبرد امور بهره برد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان در پایان ابراز امیدواری کرد که در ماه رحمت و غفران الهی، همه شامل رحمت واسعه حضرت حق در این ماه مبارک شوند و با دعای همه مردم این ویروس منحوس از جامعه جهانی رخت بر بندد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها