تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

آژیرهای قرمز برای بارسا ؛ پرونده‌های مجهول VAR / نگاهی به مطبوعات اسپانیا

  • 12 آبان 1399 - 10:30


مطبوعات اسپانیا از بازی رئال مادرید مقابل اینترمیلان، آمارهای ضعیف بارسلونا و جنگ VAR با تیم کومان نوشتند.


به گزارش خبرگزاری فارس، مطبوعات اسپانیا در روز 12 آبان – 2 نوامبر به بررسی مهمترین مسائل ورزشی فوتبال این کشور پرداختند.

فرداشب در دیداری حساس رئال مادرید میزبان اینترمیلان است و این 2 تیم برای صعود محکوم به پیروزی هستند. (گزارش تمرین رئال را در اینجا بخوانید)

از طرفی بارسلونا آمار بسیار ضعیفی به ثبت رسانده است. این تیم پس از سال 2002 بدترین شروع فصل را به ثبت رساند. ( گزارش کامل ناکامی بارسلونا در اینجا بخوانید)

بررسی روزنامه‌های ورزشی اسپانیا در روز گذشته را در اینجا بخوانید.

مارکا چاپ مادرید تیتر «بدترین رقبا در بهترین زمان» را به صفحه اول برد. رئال مادرید برای صعود نیازمند پیروزی مقابل تیم کونته است.

ادن ازارد در بازی اول هفته مقابل هوئسکا درخشان ظاهر شد و توانست پس از 392 روز گلزنی کند.

اتلتیکومادرید نیز در آستانه خرید «جئوفری کوندوگبیا» است و این اتفاق در چند روز آینده رخ خواهد داد.

آ.اس چاپ مادرید با تیتر «پرچم‌های فروان قرمز» از آژیرهای خطر برای بارسلونا نوشت. این تیم شروع بسیار بدی داشته و مسی نیز آمار بسیار ضعیفی را به ثبت رسانده است.

باشگاه نیز برای فراهم کردن 190 میلیون یورو بدهی می‌خواهد در این هفته مذاکرات جنجالی خود با بازیکنان برای کاهش حقوق را آغاز کند. (در اینجا بخوانید)

موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا همچنان در خصوص داوری صحبت کرد و تیتر جالبی را به روی جلد برد.

این رسانه اسپانیایی با استفاده از عنوان سریال معروف آمریکایی به نام The X-Files – پرونده‌های ایکس (مجهول) از عملکرد ضعیف VAR در خصوص بارسلونا صحبت کرد.

این رسانه معتقد است که در بازی مقابل آلاوس روی دی‌یونگ خطا و گل آنسو فاتی نیز مردود اعلام شد.

اسپورت چاپ بارسلونا جلد امروز خود را به ستاره منچسترسیتی اختصاص داد. این رسانه مدعی شد که بارسلونا می‌خواهد با پرداخت 8 میلیون یورو اریک گارسیا را خریداری کند.

این بازیکن از تابستان زیر نظر بارسلونا بود ولی این باشگاه نتوانست در پنجره تابستانی او را خریداری کند. بارسایی‌ها امیدوارند در زمستان یعنی 2 ماه آینده بتوانند اریک گارسیای 19 ساله را به نیوکمپ بازگردانند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها