آیت الله مصباح یزدی مانند عمار در امواج فتنه ها روشنگری کرد

  • 13 دی 1399 - 8:27

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، در پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، در متن پیام سید علیرضا ادیانی، آمده است: با تأثر و تأسف فراوان و اندوهی جانکاه رحلت عالم ربانی و حکیم الهی حضرت آیت الله علامه مصباح یزدی (رضوان الله تعالی علیه) را محضر بقیة الله الاعظم «عج»، رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام و شاگردان و ارادتمندان و به ویژه فرزندان بزرگوارش تسلیت عرض می‌نمایم.

عمر پر برکت آن فیلسوف متفکر، بصیر و انقلابی و مجاهد عرصه‌های فکری و فرهنگی یکسره در راه هدایت و روشنگری دینی و انقلابی جامعه، بالاخص نسل جوان سپری گشت.

در دورانی که امواج فتنه‌ها و طوفان تهاجمات فرهنگی و شبهات بنیان کن فکری، اندیشه‌های نارس و دل‌های ضعیف الایمان را متزلزل می‌ساخت، غیرتمندانه و شجاعانه چونان عمار در وسط میدان معرکه به تبیین و بصیرت افزایی می‌پرداخت و در راه دفاع از نظام ولایی مصباح هدایت و پرچمدار بصیرت می‌شد و در این مسیر از هیچ چیز و هیچکس ملاحظه و پروا نداشت و مصداق روشن آیات «ولا یخشون احدا الا الله» و «ولا تخافون لومة لائم» بود.

آثار فراوان و گران سنگ بیان و بنان و تربیت نسلی از شاگردان فاضل و فرهیخته قطعاً از باقیات الصالحات آن اندیشمند فرازنه و سرمایه سودمند و ماندگار برای جامعه اسلامی و حوزه‌های علمیه خواهد بود که در یوم الجزاء از آن بهره مند خواهد شد. از خداوند متعال مغفرت و رحمت و علو درجات را رأی روح مطهر ایشان مسألت می‌کنم.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0