آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری گلستان برگزار شد

  • 02 مرداد 1400 - 12:07
آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری گلستان برگزار شد

گرگان- آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری گلستان با حضور معاون اول قوه قضاییه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری گلستان ظهر شنبه با حضور محمد مصدق، معاون اول قوه قضاییه، هادی حق شناس استاندار گلستان و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.

در این جلسه حیدر آسیابی به عنوان رئیس کل دادگستری گلستان معارفه و از زحمات ۶ ساله هادی هاشمیان رئیس کل پیشین قدردانی شد.

گفتنی است حیدر آسیابی دادستانی سمنان و شیراز را در کارنامه داشته و بعد از آن به عنوان قاضی دیوان عالی کشور و مامور به خدمت در حوزه ریاست قوه قضاییه فعالیت می کرد.

رئیس کل پیشین دادگستری گلستان در این جلسه گفت: بیان اقدامات در چند دقیقه نمی گنجد و این فعالیت ها را مرهون تلاش مجموعه همکاران، مردم و مدیران استان هستیم.

هادی هاشمیان افزود: در زمینه اقداماتی همچون آراء جایگزین حبس، الکترونیکی کردن دادرسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با فساد، رسیدگی به پرونده های کثیر شاکی و غیره می توان چندین جلد کتاب نوشت و بدون شک بدون همراهی مردم این امر میسر نبود.

وی با تاکید بر بهره گیری از تمام ظرفیت ها در استان، بیان کرد: گلستان، استان وحدت بوده و طبق فرمایش رهبری در جهان اسلام الگو است که دادگستری از این ظرفیت به خوبی بهره گرفت.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0