ورزش

ابراهیم زاده: اشتباهات داوری نبود امسال مدعی کسب سهمیه بودیم/ نمی‌دانم چرا بعد از 5 دقیقه گل من را مردود اعلام کردند

کاپیتان ذوب آهن در مورد تقابل با تراکتور و جنجال های این بازی صحبت کرد.


مسعود ابراهیم زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار روز گذشته ذوب آهن مقابل تراکتور اظهار داشت: بازی خوبی بود و خوب شروع کردیم و نیمه اول تقریباً پایاپای بود و با تساوی بدون گل به پایان رسید. با تیم پرمهره‌ای بازی داشتیم و در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و در شرایطی که به گل رسیدیم و مستحق پیروزی و کسب هر سه امتیاز بازی بودیم گل سالم ما را نادیده گرفتند و دو امتیاز حساس دیگر هم از ما گرفتند. فقط شرمنده هواداران شدیم.

وی افزود: برایم جای تعجب دارد که چه اتفاقی افتاد که داور بعد از 5 دقیقه و پذیرفتن گل نظرش تغییر کرد؟ اگر گل آفساید بود همان لحظه باید دیده می‌شد و این تاخیر در اعلام نظر برای چه بود؟ همه دیدند که آفساید نبود و هرچه هم می‌گفتیم چرا این گل را مردود اعلام کردند کسی جوابی نمی‌داد. به هر حال حق تیم ما را گرفتند و باعث شدند شرمنده هواداران ذوب آهن شویم.

کاپیتان ذوب آهن در ادامه گفت: این فصل امتیازات زیادی از اشتباهات داوری از دست دادیم. دیدار با هوادار، دیدار با پیکان و همین دیدار روز گذشته از نمونه هایش بود و اگر بنشینیم محاسبه کنیم که چند امتیاز از این اشتباهات از دست دادیم الان در رتبه های بالای جدول بودیم یا حداقل اینکه مدعی کسب سهمیه بودیم. این اشتباهات باعث تضعیف روحیه تیم شده است و هر چقدر هم اعتراض کنیم فایده ندارد و حالا هرچقدر داور را محروم کنند مگر امتیازی به ما اضافه می‌شود؟

ابراهیم زاده در مورد دیدار هفته آینده ذوب آهن مقابل فجر افزود: بازی سختی داریم و بدون توجه به جایگاه این تیم در جدول باید در نظر گرفت آنها برای بقا می‌جنگند، با تمام توان مقابل این تیم بازی می کنیم. جایگاه حریف در جدول خوب نیست و ما با تمام وجود بازی خواهیم کرد چون نگاه تیم‌های دیگر هم به ما است. باید بیشتر تلاش کنیم که حق تیمی ضایع نشود، فجر هم چیزی برای از دست دادن ندارد.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا