ورزش

ابراهیم زاده: چطور جواب مردم اصفهان را می‌دهید؟

محرومیت داور دردی دوا نمی کند

آفساید اعلام شدن گل کاپیتان ذوب آهن اصلی ترین ناراحتی های اعضای این تیم بعد از دیدار با تراکتور است.

به‌گزارش “ورزش سه”، مسعود ابراهیم زاده تیمش را از تراکتور در دقایق پایانی  پیش انداخت اما داور با تاخیر آفساید اعلام کرد تا در نهایت بازی با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام برسد وی در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت: بازی را خوب شروع کردیم.تراکتور هم تیم خوب و پر مهره ای است ولی ما می توانستیم سه امتیاز را بگیریم، اینکه چه اتفاقاتی رخ داد را همه می دانند. نمی دانم چه بگویم فقط شرمنده هواداران مان شدیم. از هواداران تراکتور تشکر  می کنم که این مسیر را آمده بودند و تشویق کردند. من ده سال تراکتور بودم و از این تیم به فوتبال ایران معرفی شدم اما یاد گرفتم پیراهن هر تیمی را پوشیدم با تمام وجودم برایش بجنگم. الان هم در ذوب آهن هستم و با تمام وجود برایش می جنگم. هواداران تراکتور از من ناراحت نباشد چون نمی توانم کم‌کاری کنم و در هر بازی باید بهتر از بازی قبل باشم. در این بازی هم خوب بودم و تمام تلاشم را کردم یک گل هم زدم که داور آفساید گرفت.
این بازیکن در مورد قضاوت داور روی صحنه گل ادامه داد: رای داور بعد از ۵ دقیقه برگشت و گل را آفساید گرفت نمی دانم چرا همان موقع اعلام نکردند چگونه می شود؟ هیچ جوره آفساید نبود و هیچ خطایی اتفاق نیفتاد. نمی دانم داوران چه می خواهند بگویند و جواب مردم شهر اصفهان را چه بدهند؟ انشاالله خدا جوابشان را بدهد.

کاپیتان ذوب آهن در مورد صحبت مهدی تارتار  مبنی برای اینکه اگر تصمیم به چند کمک‌داور نبود این تیم داشت برای کسب سهمیه می‌جنگید نظرش را اینگونه بیان کرد: بله کاملاً موافق هستم. مثل دیدار با هوادار که آنها یک گل آفساید زدند، بازی با پیکان پنالتی ما را برگرداند و صحنه های دیگر. اگر همین ها را ۱۰ امتیاز هم حساب کنید ما چهارم پنجم جدول بودیم تیم ریشه دار و با سابقه ذوب آهن با این همه اعتبار در دهم جدول ایستاده درحالی که اگر  تراکتور را می بردیم به رتبه هفتم جدول میرفتیم و یک برد  دیگر هم می‌آوردیم پنجم ششم جدول میشدیم و فصل را خیلی خوب تمام میکردیم. واقعاً همه ما ناراحت هستیم و روحیه تیم خیلی به هم ریخته ولی باید  خودمان را جمع و جور کنیم. هرچه که بود تمام شده رفته و هیچ چیز بر نمی گردد. امتیاز که بر نمی گردد و این وسط داور را تا پایان لیگ محروم می‌کنند که هیچ دردی را دوا نمی‌کند.
وی در مورد ارسالی که انجام داد و توپش به آشوری رسید ولی اخباری این موقعیت گل را از ذوب آهن گرفت رفت عنوان کرد: سعی می کنم توپ را به  جلو برسانم. امیدوارم دفعات بعدی  توپ را وارد دروازه کنند.
ابراهیم زاده در مورد دیدار هفته آینده افزود: با فجر بازی  داریم، با تمام توانمان مقابل این تیم بازی می کنیم. جایگاه حریف  در جدول خوب نیست و با تمام وجود بازی می کنیم چون نگاه تیم های دیگر هم به ما است. باید بیشتر تلاش کنیم که حق تیمی ضایع نشود، فجر هم چیزی برای از دست دادن ندارد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا