• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

اجازه عرض‌اندام به اراذل و اوباش نمی‌دهیم

  • 29 مهر 1399 - 19:21

اهر- فرمانده انتظامی شهرستان اهر با بیان اینکه گشت‌های سپاه و بسیج به نیروی انتظامی اهر کمک زیادی می‌کند، گفت: اجازه عرض‌اندام به اراذل و اوباش نمی‌دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ قدرت آقاپور عصر امروز سه شنبه در دیدار فرمانده و نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر با وی به مناسبت هفته ناجا گفت: مردم بیش از هر چیزی به آرامش و امنیت نیازمندند و از این‌رو سلب آسایش‌شان را در اراذل و اوباش می‌بینند؛ که به حول قوه الهی تعدادی از اراذل و اوباش شهرستان با همکاری بسیج و سپاه دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

وی افزود: اخیراً برخی از اراذل و اوباش که در سطح شهر عرض‌اندام کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند. بیش از ۹۰ درصد سرقت‌های به وقوع پیوسته در شهرستان اهر کشف شده است و سارقین سیم کابل و احشام عمدتاً غیربومی بودند.

آقاپور ادامه داد: حتی از استان‌های اصفهان و لرستان هم سارق منزل و خانه باغ از طریق کار اطلاعاتی و رصد، این سارقین را دستگیر کردیم.

وی افزود: گشت‌های سپاه ناحیه اهر نیز در تأمین امنیت نیروی انتظامی را یاری می‌کند و از این بابت قدردان هستیم. امیدوارم بتوانیم نه تنها شهرستان بلکه کل جامعه را از وجود جرایم و اراذل و اوباش مصون بداریم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.