تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

اجازه پرواز چارتری نمی‌دهیم/ازسقف نرخ بلیط هواپیما تجاوز نشده است

  • 21 آبان 1399 - 11:54

وزیر راه با بیان اینکه ما اجازه نمی‌دهیم پرواز چارتری وجود داشته باشد، گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی با سلف‌خری پرواز برنامه‌ای، بلیط چارتری به مردم بدهد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز(چهارشنبه) محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروتکل‌های بهداشتی که برای هواپیماها مبنی بر ظرفیت 60 درصدی مسافر وضع شده بود، به وصورت صد در صدی رعایت می‌شود و ما گزارش کنترل و نظارت هواپیمایی کشوری را مرتب دریافت می‌کنیم.

اسلامی گفت: در موضوع قیمت بلیط هواپیما هم کسی از سقف تجاوز نکرده است و ما تاکنون گزارشی نداشتیم که رعایت نشده باشد. ضمنا فرآیند بررسی های کارشناسی آن در هواپیمایی کشوری در جریان است. موضوعی که در دوهفته اخیر درباره‌اش مطالب گوناگونی مطرح شد، این بود که ما اجازه نمی‌دهیم پرواز چارتری وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: ما اقدام کسانی که تحت عنوان آژانس اقدام به سلف‌خری بلیط پروازهای برنامه‌ای می‌کردند و سپس با قیمت های خودشان می‌فروختند، متوقف کردیم و اجازه نمی‌دهیم کسی با سلف‌خری پرواز برنامه‌ای، بلیط چارتری به مردم بدهد و بگوید اگر باطل کردید پول آن برنمی‌گردد.

ادامه دارد …

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها