• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

اجباری شدن ماسک از درب منازل/برگزاری مراسم فقط با مجوز بهداشت

  • 28 مهر 1399 - 8:07

گرگان- فرماندار شهرستان گرگان گفت: الزام زدن ماسک باید از درب منزل انجام و برای برگزاری مراسمی که تجمع دارند باید مجوز لازم از مرکز بهداشت اخذ شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حمیدی در جلسه ستاد کرونای شهرستان گرگان اظهارکرد: کسانی که در سطح شهر خدمات می دهند نباید به افراد بدون ماسک ارائه خدمات داشته باشند.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان گرگان نسبت به دیگر شهرها همکاری خوبی با ستاد مقابله با کرونا دارند، تصریح کرد، همه دستگاه های نظارتی در حوزه کنترل رعایت پروتکل های بهداشتی با جدیت برخورد کنند.

حمیدی بیان کرد: الزام زدن ماسک باید از درب منزل انجام و برای برگزاری مراسمی که تجمع دارند باید مجوز لازم از مرکز بهداشت اخذ شود و بهداشت در این زمینه موظف است مطابق دستورات ستاد کرونا برخورد کند.

فرماندار گرگان با اشاره به اینکه مبنای تایید ما برای برگزاری مراسم، مرکز بهداشت است، گفت: با فرا رسیدن ماه ربیع الاول مراسمات شادی وجشن ها و عروسی ها برگزار می شود که باید در این خصوص ملاحظات لازم انجام شود تا شاهد افزایش شیوع کرونا نباشیم.

وی افزود: تالارها هم با ٣٠ درصد ظرفیت با مجوز از مرکز بهداشت و هماهنگی اصناف، اماکن و میراث فرهنگی و گردشگری فعال خواهند شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها