تاریخ : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 12 رمضان 1442 Friday, 23 April , 2021

اجرای طرح آمران سلامت با هدف مبارزه با کرونا در شهرستان اسکو

  • 06 آبان 1399 - 22:53

اسکو- فرماندار شهرستان اسکو از اجرای طرح آمران سلامت توسط جمعیت هلال احمر شهرستان در سطح شهرهای اسکو، سهند و ایلخچی خبر داد.

بابک رضی منش در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح آمران سلامت در شهرستان اسکو اظهار داشت: در این طرح از ظرفیت جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان استفاده خواهد شد.

وی افزود: این طرح همزمان با سراسر کشور در شهرهای اسکو، سهند و ایلخچی نیز با قوت اجرا خواهد شد.

فرماندار شهرستان اسکو با بیان اینکه در طرح آمران سلامت از تمام ظرفیت برای آموزش همگانی و همراهی مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به حداقل رساندن آسیب‌های ناشی کرونا ویروس در سطح شهرستان استفاده خواهد شد، تصریح کرد: در فرایند اجرای طرح چنانچه کمبودهای در رابطه با لوازم بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضدعفونی وجود داشته باشد این اقلام در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

رضی منش، تنها راه مقابله با کرونا ویروس را پیشگیری و توسعه آموزش‌های همگانی دانست و بر ضرورت همکاری هر چه بیشتر مردم در توجه به دستوالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کووید _۱۹ تاکید کرد.

فرماندار شهرستان اسکو در پایان یادآور شد: این طرح در اماکن نزدیک ساختمان‌های اداری و اماکن شلوغ شهرهای اسکو، سهند و ایلخچی در فروشگاه‌های بزرگ و مراکز با تجمع بالا، میادین اصلی شهر اجرا و مردم را به رعایت دستورالعمل‌ها و توصیه‌های بهداشتی رهنمون خواهد کرد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code