تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

اجرای طرح محدودیت تردد به منطقه گردشگری ارسباران

  • 14 آبان 1399 - 17:42

اهر- طرح محدودیت تردد به منطقه گردشگری ارسباران که شامل چند شهرستان بزرگ استان است، از روز گذشته در حال اجرا بوده و رانندگان متخلف در این طرح ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به تعطیلات آخر هفته بسیاری از هموطنان و هم استانی‌ها قصد سفر به شهرستان‌های کلیبر، اهر و ورزقان را دارند که باید در نظر داشته باشند طرح ممنوعیت تردد به منطقه گردشگری ارسباران در حال اجرا است و از ورود خودروهای شخصی با پلاک دیگر شهرها به این منطقه خوش آب و هوا و گردشگری خودداری می‌شود.

سرگرد ناصر پاشایی، رئیس پلیس‌راه اهر- تبریز در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: با تصمیم ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، محدودیت ورود خودروهای غیربومی به منطقه ارسباران تا پایان وقت روز جمعه ادامه دارد.

وی افزود: خودروهای غیربومی بر اساس این طرح؛ نمی‌توانند به شهرستان‌های ارسباران وارد شوند و در صورت تخطی از تصمیمات، جریمه ۵ میلیون ریالی اعمال می‌شود.

وی گفت: ایست‌های بازرسی پلیس‌راه و بسیج در خواجه (بزرگراه اهر-تبریز) و مقابل پاسگاه نقدوز (جاده اهر-مشگین‌شهر) مستقر هستند و از تردد خودروهای غیربومی ممانعت می‌شود.

پاشایی ادامه داد: خودروهای عمومی شامل باری، مواد غذایی و مسافربری مشمول محدودیت‌های تردد بین شهری نمی‌شوند. خودروهای بومی که از شهرستان‌های ارسباران به تبریز تردد می‌کنند، برابر مقررات مشمول جریمه ۵ میلیون ریالی شده و از تردد آن‌ها جلوگیری می‌شود.

وی افزود: همچنین تردد خودروهای شهرستانی به مرکز استان ممنوع بوده و از ورود خودروهای غیربومی نیز ممانعت می‌شود.

کد خبر 5063943

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها