اجرای طرح ملی مزیت سنجی شغلی در آذربایجان‌غربی

  • 17 آذر 1399 - 14:19

ارومیه – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت:طرح ملی مزیت سنجی شغلی در شهرستان های استان بر اساس ویژگی های اقتصادی و اجتماعی هر شهرستان اجرا می‌شود.

عزیز سهندی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جزئیات اجرای این طرح افزود: در این طرح با بهره گیری از جدیدترین روش‌های علمی و هزاران ساعت کار کارشناسی و محاسباتی، فهرست ۵۰ شغل دارای مزیت در هر شهرستان بر اساس بوم منطقه و ویژگی‌های اقتصادی و اجتماعی رتبه بندی شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان‌غربی عنوان کرد: هدف از اجرای طرح مزیت سنجی ارائه نقشه راه مناسب جهت شروع یا توسعه کسب و کارهای مناسب برای علاقه مندان و کارآفرینان هر شهرستان است.

وی افزود: این طرح ملی در آذربایجان‌غربی همزمان با کل کشور از دهم آبان ماه سال جاری آغاز شده و اجرا می‌شود…

سهندی خاطرنشان کرد: اجرای طرح ملی مزیت سنجی شغلی بی تردید نقشه راهی برای کارآفرینان در راستای اجرای طرح‌های متنوع و توسعه کسب و کارهای نوین بوده و باعث صرفه‌جویی در زمان برای ظرفیت سنجی منطقه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با بیان اینکه سامانه جامعه مزیت سنجی شغلی هم اکنون به آدرس الکترونیکی http://maziyatjob.emdad.ir رونمایی شده است، تصریح کرد: این سامانه فهرست شغل‌های دارای مزیت در هر شهرستان را به صورت رایگان در اختیار دستگاه‌های متولی اشتغال، کارآفرینان و پژوهشگران حوزه کسب و کار قرار می‌دهد.

وی یادآور شد: به منظور آشنایی با این طرح ملی، مکاتبات و اطلاع‌رسانی های لازم برای مدیران و دستگاه‌های اجرایی، مراکز علمی و تحقیقاتی، مؤسسات کارآفرینی و فعالان حوزه کسب و کار صورت گرفته است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0