شهرستان ها

اجرای ۲۰۰ هزار برنامه به مناسبت دهه فجر در استان فارس

شیراز – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: امسال بیش از ۲۰۰ هزار برنامه در قالب ۴۰۰ عنوان به صورت جشنواره ای در استان فارس اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد رضایی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان گفت: امسال بیش از ۲۰۰ هزار برنامه در قالب ۴۰۰ عنوان به صورت جشنواره ای در استان فارس اجرا می شود.

وی افزود: کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان فارس هماهنگ کننده برنامه همه دستگاه‌های و رسانه ها و سازمانها و ادارات است که لازم است هماهنگی کامل صورت پذیرد.

در ادامه مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس و رییس کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان فارس گفت: دنیا در عرصه های مختلف شاهد تحولات مختلف هست و رسانه ها باید به این موارد اهتمام خاص داشته باشد، و همه رسانه های تصویری، دیحیتال، مکتوب و برخط باید در چگونگی برنامه ریزی در اجرای این برنامه ها با هم، هم فکری، و هم افزایی داشته باشند.

تقی سهرابی افزود: رسانه ملی امسال با همفکری با حوزه های مختلف و فعالان دولتی و غیر دولتی برای اجرای جشن ملی ۱۴۰۰ آماده است.

وی ادامه داد: مردم، رسانه ها و مسئولین قرارگاه رسانه ای خود را حمایت کنند تا این قرارگاه بتوان به اهداف خود برسد و ما در گام دوم انقلاب نباید با کسی تعارف داشته باشیم چون این تعارفات مارا در رسیدن به آرمانهای انقلاب ناکام می گذارد.

سهرابی اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز فارس این آمادگی را دارد تا تمام برنامه ها در روستاها، بخشها، شهرستانها و ادارات را در حوزه های خبر، صدا، سیما و فضای مجازی پوشش دهد.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا