اجرای ۲۸ هزار طرح اشتغالزایی در نیمه نخست امسال

  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷

قزوین – مدیرعامل بنیاد برکت از عملیاتی شدن ۲۸ هزار طرح اشتغالزایی در کشور در شش ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر سید امیرحسین مدنی ظهر شنبه در جلسه مجمع نمایندگان استان قزوین اظهار کرد: امروز در شرایطی هستیم که روستاهای ما به دلیل کاهش جمعیت، دیگر توان تولید محصولات خود را ندارند و بر همین اساس تصمیم گرفتیم در حوزه اشتغالزایی در روستایی گام برداریم.

وی افزود: در همین راستا و با کمک بنیاد برکت در سال جاری و تا به امروز بیش ۲۸ هزار طرح اشتغالزایی در روستاهای کشور ایجاد شده است.

مدیرعامل بنیاد برکت ادامه داد: چهل میلیون پرونده سلامتی که در کشور تشکیل شده بود توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) انجام شده بود.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام امروز با خرید تجهیزات، به دنبال ورود به حوزه درمان از راه دور و تله مدیسین است تا بتوانیم مشکلات درمان در مناطق محروم را حل کنیم.

مدنی تصریح کرد: آمادگی پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغال خرد در استان قزوین را داریم تا بتوانیم در حوزه اشتغال استان قزوین کمک خوبی انجام دهیم.

وی بیان کرد: بنیاد برکت آمادگی کاملی برای ورود بر حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی دارد و این عرصه را برای خود یک تکلیف می‌داند.

مدیرعامل بنیاد برکت در پایان تصریح کرد: بنیاد در صورتی وارد فازهای اقتصادی و صنعتی می‌شود که شکل کار، مشارکتی باشد و در این صورت با پرداخت تسهیلات یا شراکت کار را پیش خواهد برد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0