تاریخ : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 10 رمضان 1442 Wednesday, 21 April , 2021

احدی: تنیس روی میز یکی از حامیان خود را از دست داد/ فصل آینده لیگ جذابی خواهیم داشت

  • 07 آبان 1399 - 10:50


سرمربی تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد گفت: تنیس روی میز با رفتن پتروشیمی یکی از حامیان اصلی خود را از دست داد.


مهران احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد اظهار داشت: برای فصل آینده اعلام آمادگی کرده و تیم خود را هم بسته‌ایم. خودم، عارف احمدی‌فر، میعاد لطفی و آرمین روئین‌تن نفرات اصلی تیم برای فصل آینده هستند. در حال حاضر بچه‌ها خودشان به صورت انفرادی تمرین می‌کنند و هنوز اردوی مشترک نداریم. 

وی گفت: ترکیب امسال ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و به نظر خودم تیم خوبی برای حضور قدرتمند در لیگ بسته شده است. 

سرمربی تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد در مورد غیبت پتروشیمی در فصل آینده تصریح کرد: پتروشیمی تیم بسیار حرفه‌ای بود و چندین سال سرمایه‌گذاری خوبی را در تنیس روی میز انجام داده بود که به نفع این رشته بود، فرقی هم نمی‌کرد چه کسی آنجا باشد، مهم حضور این تیم در لیگ بود و حمایت خوبی را از ملی‌پوشان تنیس روی میز داشت و این رشته یکی از حامیان اصلی خود را از دست داد.

احدی ادامه داد: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد مدیریت این باشگاه تصمیم گرفت دیگر در لیگ حضور نداشته باشد. امیدوارم هر چه زودتر مشکلات این تیم برطرف شده و شاهد حضور دوباره پتروشیمی در لیگ باشیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که لیگ فصل آینده را چطور می‌بینید، گفت: به نظر من حسنی که لیگ فصل آینده خواهد داشت این است که دیگر تک‌قطبی نیست و خیلی لیگ جذابی خواهیم داشت چون بازیکنان مطرح و ملی‌پوش در تیم‌ها تقسیم شدند و اینطور نیست که دیگر یک تیم از همان ابتدا قهرمانی‌اش مشخص باشد. 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code