تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

اخذ تاییدیه سلامت برای حضور در دانشگاه و خوابگاه/ مراجعه به مرکز بهداشت با مشاهده نخستین علائم کرونا الزامی است

  • 11 آبان 1399 - 6:12


معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: به همه افرادی که در دانشگاه تردد دارند اعلام شده که باید به محض مشاهده علایم اولیه یا تماس با سایر بیماران مبتلا به کرونا به مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه کنند.


عماد الدین فاطمی زاده معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به اعلام فهرست اسامی مراکز ۱۶ ساعته مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه، گفت: لیست مراکز مورد تایید در استان های تهران و البرز برای انجام آزمایش های تشخیص بیماری کرونا ارائه شده است.

وی توضیح داد: به همه افرادی که در دانشگاه تردد دارند اعلام شده که باید به محض مشاهده علایم اولیه یا تماس با سایر بیماران مبتلا به کرونا به مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه کنند.

*شرایط اخذ تاییدیه بازگشت به محل کار و خوابگاه

فاطمی زاده ادامه داد: پس از بررسی وضعیت مراجعان در مرکز بهداشت و درمان دانشگاه، به تشخیص پزشک معتمد دانشگاه و در صورت لزوم، مراجعه کننده باید به مراکز معرفی شده مراجعه کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: استفاده از مرخصی استعلاجی، اخذ مجوز برای ترک خوابگاه و اخذ تاییدیه برای بازگشت به محل کار یا خوابگاه برای همه دانشجوها و کارکنان دانشگاه از این مسیر انجام می شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها