ورزش

ادامه حواشی انتخابات جنجالی؛ تجمع جامعه اسب‌سواری در حمایت از ابطال

عده‌ای از جامعه سوارکاری با تجمع مقابل وزارت ورزش از ابطال انتخابات فدراسیون سوارکاری حمایت کردند.


به گزارش ایلنا، انتخابات فدراسیون سوارکاری با حواشی زیادی روبرو شد. چرا که وزارت ورزش و جوانان  مخالف برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری بود.

طبق برنامه قرار بود این مجمع 31 خرداد و با حضور 3 کاندید برگزار شود، اما با تصمیم فدراسیون و مجمع سوارکاری بر خلاف این تصمیم عمل و انتخابات 21 خرداد برگزار شد. جالب اینکه این انتخابات در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد. از 47 نظر اعضای حاضر مجمع 45 رای به حساب آرای مسعود خلیلی ریخته شد. 2 رای هم مخدوش بود. 

با پایان مجمع، محمد پولادگر معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش در یک مصاحبه تلویزیونی از ابطال و عدم تایید انتخابات سوارکاری خبر داد. وی در این باره گفته بود: ما در انتخابات حضور نداشتیم و آن را تایید نمی‌کنیم چون روال قانونی طی نشده است.

با توجه به حواشی اشاره شده در مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری، عده‌ای از جامعه‌ سوارکاری کشور با اعتراض نسبت به برگزاری انتخابات پرحاشیه فدراسیون سوارکاری مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کنند.

اسب

علت این تجمع از سوی معترضان، عدم رعایت عدالت انتخاباتی برای تمامی نامزدها در مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری، رسیدگی به تخلفات احتمالی این فدراسیون در طول 8 سال گذشته، و رسیدگی به عملکرد رییس فدراسیون سوارکاری عنوان شده است.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا