• امروز : دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 2 August - 2021

ادامه حواشی در دوچرخه‌سواری/ اتحادیه جهانی انتخابات فدراسیون ایران را قبول ندارد؟

  • 24 خرداد 1400 - 16:06


انتخابات دوچرخه سواری در حالی برگزار شده که اتحادیه جهانی هنوز نام رئیس جدید را نپذیرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی فدراسیون دوچرخه سواری در حالی ۵ خرداد برگزار شد که محمود رشیدی که به عنوان نامزد نزدیک به وزارت ورزش از وی یاد می‌شد، توانست به عنوان رئیس جدید انتخاب شود. هرچند انتظار می‌رفت اتحادیه جهانی نام وی را چند روز بعد از برگزاری مجمع به عنوان رئیس ثبت کند، اما با وجود گذشت ۲۰ روز، این اتفاق نیفتاده و این نشان می‌دهد که حواشی در این رشته همچنان ادامه دارد.

وقتی چنین اتفاقی می‌افتد، به نظر می رسد که اتحادیه جهانی هنوز انتخابات فدراسیون را به رسمیت نشناخته و سوالاتی در این زمینه دارد که مسئولان کشورمان باید در مورد آن پاسخ بدهند.

هرچند رشیدی گفته، برخی از داخل پالس‌هایی را در مورد نحوه برگزاری انتخابات به اتحادیه جهانی داده‌اند اما این برای فدراسیون و شخص رشیدی نمی‌تواند اتفاق خوبی باشد که در ابتدای کار با چنین چالشی روبرو شده است.

البته مکاتبات با فدراسیون جهانی چندان هم در دوچرخه سواری بی سابقه نبوده و پیش از این نیز یک بار مهدی سهرابی، ملی‌پوش کشورمان گفته بود، برخی از داخل به فدراسیون جهانی ایمیل زده و در مورد تست دوپینگ او شیطنت کرده‌اند.

به نظر می‌رسد با این مسائل رشیدی که پیش از این در فدراسیون‌های رزمی کار کرده و دوچرخه سوار نبوده، در ادامه کار نیز با این حواشی دست و پنجه نرم خواهد کرد.

انتهای پیام/انتخابات دوچرخه سواری در حالی برگزار شده که اتحادیه جهانی هنوز نام رئیس جدید را نپذیرفته است.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.