تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

ادامه سریال مشکلات استقلال برای داشتن زمین تمرین

  • 02 آذر 1399 - 16:17

تیم فوتبال استقلال به دلیل بارندگی اخیر در تهران با مشکل برگزاری تمرینات خود روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال در سال‌های اخیر از نداشتن زمین مناسب برای برگزاری تمرینات خود با مشکلات جدی روبرو بوده است، به طوری که هر فصل این معضل برای این تیم تکرار شده و بازیکنان زیادی هم به دلیل کیفیت پایین زمین‌ها مصدوم شده‌اند.

در زمان مدیریت احمد سعادتمند، استقلال صاحب دو زمین شامل مجموعه انقلاب و زمین شماره دوی آزادی شد، اما کیفیت زمین شماره دو به حدی پایین بود که آبی‌پوشان به مجموعه انقلاب بازگشتند.

به دلیل بارندگی‌های اخیر تهران، امکان برگزاری تمرین در مجموعه انقلاب وجود نداشت و بازیکنان در یکی از سالن‌های ورزشی مجبور به برگزاری تمرین شدند. با وجود اینکه کادر فنی به بازیکنان امروز استراحت داده است، اما برگزاری تمرین فردا به معضلی برای این تیم تبدیل شده، به طوری که اگر بارندگی ادامه داشته باشد، استقلالی‌ها مجبور هستند به سالن یا چمن مصنوعی پناه ببرند. 

در چند روز گذشته، پرویز مظلومی به دنبال تهیه زمین مناسب بوده و با مجموعه نفت تهرانسر نیز صحبت کرده تا امکانش باشد، تمرینات به این مکان منتقل شود، جایی که فصل گذشته نیز در مقطعی تمرینات استقلال آنجا برگزار می‌شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها