ارائه خدمات به ۶۰۰۰ ایلامی توسط آمران سلامت

  • 09 آبان 1399 - 9:38

ایلام- مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: تاکنون به ۶ هزار و ۲۵۰ نفر در استان ایلام در قالب طرح آمران سلامت خدمات ارائه شده است.

علی اصغر علی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دنبال تاکید رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر استفاده از توان نیروهای داوطلب مخلص و جوانان مومن و انقلابی برای کنترل ویروس کرونا ۴۸ پایگاه ثابت و سیار آمران سلامت در استان ایلام فعال شد.

وی بیان کرد: ۴۱۳ نفر روز از اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در قالب ۴۸ تیم در طرح آمران سلامت فعالیت می‌کنند.

علی اکبری افزود: طرح آمران سلامت، در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با هدف ارائه توصیه‌های لازم به هموطنان عزیز با استفاده از ظرفیت اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در حال اجرا است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام بیان کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان با مشارکت در این طرح در میادین اصلی شهر و سایر مکان‌های پر رفت و آمد، ضمن ارائه آموزش نکات بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، هموطنانی که بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله عدم استفاده از ماسک، نسبت به تردد در سطح معابر اقدام کرده را به رعایت پروتکل‌ها و همچنین احترام به سلامت دیگر هموطنان ارشاد می‌کنند.

وی گفت: جوانان و داوطلبان هلال احمر در سطح استان از آغاز طرح ۵ آبان تا امروز ۸ آبان ماه به ۶ هزار و ۲۵۰ نفر در قالب طرح آمران سلامت راهنمایی‌های لازم و توصیه‌های بهداشتی در خصوص پیشگیری از کرونا ارائه دادند.

علی اکبری اعلام کرد: هموطنان باید توجه جدی به دستورالعمل‌ها و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم تردد غیر ضروری در معابر را داشته باشند تا با همفکری و همیاری هم بتوانیم هر چه زودتر این ویروس منحوس را ریشه کن کنیم.

وی افزود: اجرای طرح آمران سلامت تا ۱۵ آبان ماه ادامه دارد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0