تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

ارائه درخواست بررسی مجدد نتایج کنکورهای سراسری امکان پذیر شد

  • 11 آبان 1399 - 19:02


نحوه ثبت درخواست بررسی مجدد نتایج آزمون های سراسری و دیگر آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور و روش پیگیری درخواست ها مشخص شد.


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، نحوه ثبت درخواست بررسی مجدد نتایج آزمون های سراسری و موظف سازمان سنجش آموزش کشور و روش پیگیری درخواست ها مشخص شد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده که با توجه به شیوع کرونا، متقاضیان بررسی مجدد نتیجه در هر مرحله از آزمون های سراسری و به طور کلی آزمون های موظف سازمان سنجش آموزش کشور باید مطابق با دستورالعمل ذیل اقدام و از اکیدا از سایر روشهای مکاتبه ای و حضوری در این خصوص خودداری کنند.

اولویت بررسی منحصرا با درخواستهای ثبت شده از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی به نشانی: https://request.sanjesh.org خواهد بود و پس از اتمام بررسی این دسته از درخواست ها به درخواست هایی که از سایر روش ها ارسال شده رسیدگی خواهد شد.

بنابراین توصیه می شود منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی درخواست بررسی مجدد هر نوع نتیجه اعم از اولیه، نهایی، معرفی به مصاحبه و آزمون های عملی و تشریحی یا مصاحبه را ثبت کنید.

داوطلب لازم است پس از عضویت و  ورود به سیستم پاسخگویی درخواست جدید را انتخاب و بعد از آن گزینه آزمون مورد نظر و سال مورد نظر را انتخاب و تایید کند؛ سپس با انتخاب گزینه تقاضای بررسی نتیجه مطابق با مهلت تعیین شده اقدام کند.

در صورت عدم موفقیت در ثبت اعتراض از طریق انتخاب گزینه عمومی با توضیحات کامل درخواست خود را ثبت نمایید تا مورد بررسی و اظهار نظر قرار گیرد.

داوطلبانی که در سیستم پاسخگویی عضو نیستند لازم است پس از ورود به لینک نسبت به عضویت در آن با استفاده از اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد اقدام کنند.

پس از اتمام مهلت تعیین شده اقدامی در این  خصوص بررسی میسر نخواهد بود.

زمان پاسخگویی حداکثر یک ماه پس از آخرین مهلت تعیین شده برای ثبت بررسی خواهد بود لذا داوطلبانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی آزمون پذیرفته شده اند بهتر است تا زمان مشخص شدن نتیجه بررسی در دانشگاه محل قبولی ثبت نام کنند در غیر اینصورت سازمان مسئولیتی در صورت منفی شدن نتیجه بررسی نخواهد داشت.

پس از بررسی های لازم نتیجه با کلیک روی همان شماره درخواست ثبت شده قابل مشاهده خواهد بود.

پیگیری این درخواستها منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی امکانپذیر بوده و بنابراین به مراجعات حضوری، تماسهای تلفنی و مکاتبات در این زمینه پاسخ داده نمی شود.

درخواستها منحصرا باید به روش اعلام شده ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد؛ بنابراین اکیدا از ارسال درخواست بررسی در این مورد از سامانه darkhast.sanjesh.org خودداری کنید.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها