ارائه ۱۶ هزار خدمت دندانپزشکی در استان سمنان/ کاهش چشمگیری خدمات

  • ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

سمنان- مدیر درمان تأمین اجتماعی سمنان از کاهش چشمگیری خدمات دندان‌پزشکی در استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ هزار و ۶۰۰ خدمت دندانپزشکی در مراکز درمانی این سازمان ارائه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید مجتبی اکرم پیش از ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه شیوع کرونا عامل اصلی کاهش چشمگیر خدمات ارائه‌شده و مراجعه‌کنندگان به مراکز درمانی این سازمان در بخش دندان‌پزشکی است، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ هزار و ۶۰۰ خدمت اورژانسی در بخش دندان‌پزشکی در سراسر استان سمنان ارائه‌شده است.

وی بابیان اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا و ابتلاء کارکنان مراکز درمانی و عموم مردم در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: بااین‌وجود میزان مراجعه و ارائه خدمت به بیماران در بخش دندان‌پزشکی ۶۰ درصد کاهش داشته است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان با اشاره به اینکه در این مدت چهار هزار و ۸۹۲ مورد خدمت کشیدن دندان به بیماران ارائه‌شده است، افزود: ۹ هزار و ۶۹۱ مورد معاینه و معالجه دارویی در این بخش انجام‌شده است.

اکرم بابیان اینکه ۹۲۱ خدمت پر کردن دندان نیز در مراکز درمانی تأمین اجتماعی انجام‌شده است، یادآور شد: ۹۴ مورد جرم‌گیری و یک هزار و ۶۳ خدمت جراحی نیز به بیماران ارائه‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک، دستکش و جهیزت یک‌بارمصرف و ضدعفونی شده در تمامی مراکز درمانی این سازمان ضروری است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0