تاریخ : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 10 رمضان 1442 Wednesday, 21 April , 2021

ارتفاعات البرز برفی می‌شود

  • 15 اسفند 1399 - 16:18

کرج – مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در استان در بعضی ساعات شاهد رگبار پراکنده و رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.

آرش بهارونداحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به قرار گرفتن استان البرز در وضعیت هشدار هواشناسی سطح زرد اظهار کرد: طی امروز رگبار برف و باران، باران یخ‌زده، رعد و برق و وزش باد لحظه‌ای و شدید و از فردا تا اواسط هفته جوی پایدار و آسمانی صاف و بعضی ساعات رشد ابر مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه آسمان امروز البرز ابری همراه با وزش باد شدید، در بعضی ساعات رگبار پراکنده و رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف بوده و هوا سالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۱۴ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۵ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۲ متر بر ثانیه است.

مدیرکل هواشناسی البرز خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز صاف همراه با مه رقیق صبحگاهی و در بعضی ساعات وزش باد است و هوا سالم خواهد بود.

وی در پایان به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۱۶ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۳ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۶ متر بر ثانیه است.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code