تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

اردوی تیم ملی آبهای آرام آقایان برگزار می‌شود

  • 21 آبان 1399 - 12:04

اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام آقایان پس از همه‌گیری ویروس کرونا از ۲۵ آبان‌ماه در بندرانزلی و بابلسر آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، پس از اعلام تعویق مسابقات المپیک و تعطیلی اردوهای رشته‌های ورزشی در اسفندماه سال گذشته، اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آب‌های آرام آقایان با هدف حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیک قاره آسیا که ۲۱ تا ۲۴ اسفندماه در پاتایا تایلند برگزار می‌شود، آغاز خواهد شد.

این اردو با حضور ۹ قایقران در بخش کایاک و کانو ۲۵ آبان تا ۱۴ آذرماه در بندرانزلی و بابلسر با همکاری مشترک هیأت قایقرانی استان گیلان، هیأت قایقرانی استان مازندران، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی و سازمان بنادر و دریانوردی برگزار می‌شود.

ایرج اقلیمی سرمربی، ایمان پور عزیز مربی کانو، آرش بصارت‌دار و علیرضا جاوید دستیار مربی، عباس صیادی سرپرست اردوی بندرانزلی و فرامرز آقایی سرپرست اردوی بابلسر خواهند بود.

احمدرضا طالبیان از اصفهان، پوریا شریفی از تهران، امید احمدی از زنجان، علی آقامیرزایی از گیلان و امین بوداغی از مازندران در بخش کایاک و عرفان زنده‌پی از بوشهر، شاهو ناصری از کردستان، عادل مجللی از گلستان و محمدنبی رضایی از مازندران در بخش کانو کانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها