تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

اردوی تیم ملی آب‌های آرام برگزار می‌شود

  • 21 آبان 1399 - 11:51

اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آب‌های آرام آقایان پس از همه‌گیری ویروس کرونا از ۲۵ آبان ماه در بندرانزلی و بابلسر آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، پس از اعلام تعویق مسابقات المپیک و تعطیلی اردوهای رشته‌های ورزشی در اسفند ماه سال گذشته، اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آب‌های آرام آقایان با هدف حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیک قاره‌ آسیا که 21 تا 24 اسفند ماه در پاتایای تایلند برگزار می‌شود، آغاز خواهد شد.

اردوی تدارکاتی تیم ملی آب‌های آرام با حضور 9 قایقران در بخش کایاک و کانو 25 آبان تا 14 آذر ماه در بندرانزلی و بابلسر برگزار می‌شود. این اردو با همکاری مشترک هیئت قایقرانی استان گیلان، هیئت قایقرانی استان مازندران، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی و سازمان بنادر و دریانوردی انجام خواهد شد.

ایرج اقلیمی سرمربی، ایمان پورعزیز مربی کانو، آرش بصارت‌دار و علیرضا جاوید دستیار مربی، عباس صیادی سرپرست اردوی بندرانزلی و فرامرز آقایی سرپرست اردوی بابلسر خواهند بود.

احمدرضا طالبیان از اصفهان، پوریا شریفی از تهران، امید احمدی از زنجان، علی آقامیرزایی از گیلان و امین بوداغی از مازندران در بخش کایاک و عرفان زنده‌پی از بوشهر، شاهو ناصری از کردستان، عادل مجللی از گلستان و محمدنبی رضایی از مازندران در بخش کانو کانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها