از اعتبار فوتسال ایران دفاع می‌کنم/ همه از «مظفر» تعریف می‌کنند

  • 14 آذر 1399 - 9:35

لژیونر فوتسال بانوان گفت: حضورم در کویت تجربه جدیدی است و به این کشور آمده‌ام تا از اعتبار فوتسال ایران دفاع کنم.

نسیمه غلامی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان ایران بعد از امضای قرارداد با تیم الفتات کویت به خبرنگار مهر، گفت: از سه ماه پیش از تیم الفتات پیشنهاد داشتم و پیشنهاداتی نیز از تیم القادسیه برایم ارسال شد اما شرایط تیم الفتات بهتر بود.

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان ایران ادامه داد: خوشحالم لژیونر شدم. علاقه زیادی داشتم به کویت بیایم و برایم شیرین است که تجربه جدیدی کسب کنم. در کویت هر تیمی می‌تواند دو بازیکن خارجی داشته باشد و این برایم بسیار مهم است چرا که با بازیکنان متفاوتی از کشورهای مختلف روبرو می‌شوم.

غلامی افزود: تمام تلاشم را می‌کنم تا از اعتبار فوتسال ایران دفاع کنم و نماینده خوبی برای کشورم باشم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران بیان کرد: با توجه به شرایط سخت کرونا، بسیاری از کشورها به سختی ویزا می‌دهند. قرار بود از ابتدای فصل در این تیم حضور داشته باشم اما به دلیل شرایط سخت ویزا و کرونا، از اواسط نیم فصل نخست به تیم اضافه شدم. در حال حاضر در قرنطینه حضور دارم و پس از دو هفته برای تیم بازی خواهم کرد.

وی در پایان با اشاره به حضور شهرزاد مظفر مربی ایرانی در راس کادر فنی تیم ملی فوتسل کویت، گفت: همه در کویت مظفر را می‌شناسند، هنوز نتوانستم او را ببینم چرا که در قرنطینه هستم. از اینکه همه از مظفر تعریف می‌کنند، خوشحالم و باعث افتخارم است که شاگرد مظفر بوده‌ام. مظفر به تیم و بازیکنان کویت بسیار کمک می‌کند و منجر شده تا همه از او به نیکی یاد کنند. او باعث سربلندی و افتخارم است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0