ورزش

از پخش نشدن انتخابی تیم ملی توجیه نشدم/ چرا من باید مانع پخش شوم؟

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه جلوگیری از پخش اینترنتی مسابقات انتخابی کشتی تصمیم او نبوده است، گفت: از خدایم است ۲۴ ساعته کشتی پخش کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا دبیر درباره اینکه قرار بود مسابقات انتخابی کشتی آزاد به صورت زنده از اینستاگرام فدراسیون کشتی پخش شود ولی ظاهراً او دستور داده مسابقات پخش نشود، گفت: پخش نشدن مسابقات تصمیم من نبود و خودم هم از دلایلش توجیه نشدم چون فنی هستم ولی به این تصمیم احترام گذاشتم.

وی افزود: قطعاً دیگر مسابقات انتخابی که از دهم تا پانزدهم آبان برگزار می‌شود را پخش خواهیم کرد. حتی در حال هماهنگی هستیم تا این رقابت‌ها از شبکه سه پخش شود. من دنبال جذب مخاطب و کشتی گیر هستم؛ چرا باید مانع پخش مسابقات شوم؟

رئیس فدراسیون کشتی تاکید کرد: یکسری از کارشناسان از ترس کرونا به سالن مسابقات نمی آیند ولی اگر قرار است چیزی بنویسند بهتر است از هر دو طرف سئوال کنند. من همیشه گفته‌ام که صادقانه آماده پاسخگویی هستم. قطعاً اگر مسابقات کشتی امثال هادی و یزدانی پخش زنده شود، مردم جذب می‌شوند.

دبیر تصریح کرد: برای مسابقات لیگ آنقدر خواهش کردیم تا از تلویزیون پخش شود. مگر حالا برای انتخابی تیم ملی می‌شود بگویم مسابقات را پخش نکنید؟ شنونده‌ای که این حرف‌ها را می‌شنود خودش متوجه می‌شود صداقت در کدام طرف وجود دارد.

وی درباره حاشیه‌هایی که در ارتباط با برگزاری مسابقات انتخابی ایجاد شده، گفت: این مسئله را شلوغ کردند. روزی که به فدراسیون کشتی آمدم گفتم مسابقات انتخابی داریم ولی بازهم آن‌را در اختیار سرمربیان قرار دادم. قبلاً هم گفته بودم که نمی‌خواهم با خوردن حق یک کشتی گیر برای خودم جهنم بخرم. کسی که حقش حضور در تیم ملی باشد در مسابقات انتخابی شرکت می‌کند.

رئیس فدراسیون کشتی که با برنامه «ورزش و مردم» گفتگو می‌کرد در پایان گفت: برای مسابقات انتخابی بعدی در تلاش هستیم مسابقات از تلویزیون پخش شود. اگر نشد قطعاً از طریق اینستاگرام پخش زنده خواهیم داشت. از خبرنگاران هم عذرخواهی می‌کنم که نمی‌توانند به سالن بیایند مگر اینکه تست کرونا بدهند و نتیجه اش را به ما بگویند. من از خدایم است تلویزیون ۲۴ ساعته مسابقات کشتی پخش کند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا