ورزش

استال: تیم آمریکا به اندازه کافی خوب نبود/ انسینگ: تحت تاثیر بازی ایران قرار گرفتیم

مدافع وسط تیم ملی والیبال آمریکا گفت: از عملکرد بازیکنان ایران اصلا شگفت زده نشدیم، چرا که آن‌ها همیشه مقابل آمریکا به سختی تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میچل استال پس از بازی برابر تیم ایران در لیگ ملت‌های 2022 و واگذاری نتیجه اظهار کرد: مسابقه خوبی میان تیم‌های ایران و آمریکا بود. یک مسابقه والیبالی بین دو حریف قدیمی که فکر می‌کنم برای تیم آمریکا بسیاری از چیزها متفاوت بود. اشتباهاتی داشتیم و نتوانستیم آن‌ها را برطرف کنیم.

مدافع وسط تیم ملی والیبال آمریکا افزود: از عملکرد بازیکنان ایران اصلا شگفت زده نشدیم، چرا که آن‌ها همیشه مقابل آمریکا به سختی تلاش می‌کنند.

استال با بیان این که بازیکنان ایرانی را به خوبی می‌شناسد، تصریح کرد: درست است که این بازیکنان جوان هستند اما آن‌ها برای اثبات توانایی خود به سختی تلاش می‌کنند. تیم آمریکا به اندازه کافی خوب نبود و باید بهتر بازی می‌کردیم. در طول این تورنمنت به خوبی بازی کرده بودیم و تا پیش از این مسابقه شکستی نداشتیم و حالا باید با رفع مشکلات خود دوباره با قدرت‌تر از این به مسابقات برگردیم.

کایل انسینگ، بازیکن شماره پنج آمریکا نیز اظهار داشت: شاهد بازی خوبی از تیم ایران بودیم. آن‌ها خیلی خوب بازی کردند و ما بسیار تحت تاثیر قرار گرفتیم.

وی افزود: خوب بازی نکردیم اما ایرانی‌ها خیلی عالی بودند. چیزی که میتوانیم بگوییم این است که باید با رفع مشکلات به مسابقات برگردیم و در ادامه به خوبی بازی کنیم. اصلا سورپرایز نشدیم اما به آن اندازه که توقع داشتیم خوب بازی نکردیم و بازیکنان ایران بازی بسیار بهتری ارائه دادند.

انتهای پیام/

 

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا