استفاده از مدیران جوانان در پست های مدیریتی مورد توجه جدی است

  • 01 آبان 1399 - 15:05

زنجان-استاندار زنجان، گفت: یکی از رویکردهای دولت در استان زنجان، روی کار آمدن جوانان با تشکیل مشاوران جوان استاندار بود.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های ورزشی استان که با حضور وزیر ورزش و جوانان و به میزبانی شهرستان سلطانیه برگزار شد، با یادآوری اینکه امروز با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، شاهد افتتاح ۱۵ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال هستیم، افزود: بی‌تردید این پروژه تاثیر زیادی در ایجاد نشاط و شادابی جامعه به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه همواره تلاش کرده‌ایم تا وعده‌هایی که به مردم مناطق مختلف استان می‌دهیم، به آن‌ها جامه عمل بپوشانیم، تصریح کرد: این وعده‌ها امروز در قالب پروژه‌های ورزشی به حقیقت تبدیل شده و مردم سه شهرستان استان زنجان از ظرفیت‌های جدیدی که در این عرصه برای آن‌ها فراهم شده است، استفاده خواهند کرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه یکی از انتظارات مردم زنجان در حوزه ورزش، اتمام پروژه نیمه‌کاره ورزشگاه ۱۵ هزار نفری است که با توجه به شرایط امروز، نیاز به مساعدت ویژه برای اتمام این پروژه بزرگ وجود دارد، ادامه داد: علاوه بر این در سطح روستاهای استان نیز پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمامی داریم که از پیشرفت فیزیکی بیش از ۵۰ درصدی برخوردار بوده و نیاز به مساعدت برای اتمام آن داریم.

وی یکی از رویکردهای استان در حوزه مدیریت را اهتمام به ظرفیت قشر جوان دانست و با یادآوری اینکه زنجان اولین استانی بود که با تشکیل مجمع مشورتی جوانان، مشاوران جوان خود را شناخت، اظهار کرد: امروز و بعد از برگزاری مجمع انتخابات، تعداد ۱۷ جوان به عنوان مشاوران جوان استاندار از سوی خود جوانان انتخاب شده‌اند و این روند را در انتخاب مدیران جدید نیز لحاظ کردیم.

حقیقی با یادآوری اینکه در حال حاضر ۳۰ مدیر جوان وارد بدنه مدیریتی استان شده و مابقی نیز در مرحله استعلام قرار دارند، خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم در این عرصه حرفی برای گفتن داشته و مسیرمان ادامه یابد، هر دستگاه اجرایی را موظف کردیم نسبت به معرفی دو نیروی جوان کمتر از ۳۸ سال خود به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان جهت حضور در کلاس‌های آموزش مدیریت، اقدام کنند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0