• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

استفاده از نظرات کارشناسی اولویت اصلی دیوان عدالت در دوره جدید

  • 27 خرداد 1400 - 13:31


رئیس دیوان عدالت اداری گفت: نظام مند کردن امور، بهره گیری از نظرات کارشناسی و اتخاذ رویکرد علمی با هدف ارتقای جایگاه دیوان عدالت اداری، محور اصلی حرکت دیوان عدالت اداری در دوره جدید است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محمد مصدق در تشریح این مطلب اظهار کرد: برگزاری جلسات کارشناسی مشترک با قضات و مدیران به صورت هفتگی در قالب یک برنامه مدون و منسجم و با هدف همگرایی و هم افزایی از جمله اموری است که مورد توجه قرار خواهد گرفت.

رئیس دیوان عدالت اداری افزود: ملاقات چهره به چهره با همکاران اداری و قضائی و استفاده از تجارب آنها می‌تواند مدیریت دیوان را در جهت آشنایی به مشکلات و حل و فصل سریع امور و در نهایت خدمت به مردم و تحقق اهداف قوه قضائیه یاری کند.

در این دیدار صمیمانه که روز چهارشنبه بیست و ششم خرداد برگزار شد، تعدادی از قضات شعب تجدیدنظر دیوان عدالت اداری دغدغه‌ها و مشکلات مربوط به حوزه وظایف خود را با رئیس دیوان در میان گذاشتند. گفتنی است براساس برنامه ریزی انجام شده، رئیس دیوان عدالت اداری به صورت هفتگی با تعدادی از قضات دیوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ملاقات می‌کند و به طور مستقیم در جریان مشکلات آنان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.