تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

استقرار کلانتری مستقل در شهرداری اردبیل

  • 05 آبان 1399 - 20:16

اردبیل – رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: استقرار کلانتری مستقل در شهرداری اردبیل پرونده های ارجاعی به کلانتری‌ها را کاهش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد انصاری عصر دوشنبه در دیدار با سردار هوشنگ حسینی فرماندهی انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: لایحه‌ای که شهردار اردبیل در خصوص حمایت از نیروی انتظامی به شورای شهر داده مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به اینکه استاندار اردبیل نیز بر این امر تاکید داشته امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این لایحه حمایتی که به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان خواهد بود به تصویب اعضای شورا برسد.

وی استقرار کلانتری مستقل در شهرداری اردبیل را ضروری دانست و افزود: در کلان شهرهایی نظیر قم و تهران کلانتری مستقلی در شهرداری مستقر شده که این مسئله باعث ایجاد امنیت در داخل شهرداری شده و پرونده‌های ارجاعی به کلانتری‌ها را کاهش می‌دهد چرا که شکایات به صورت متمرکز در داخل شهرداری قابل رسیدگی خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل همکاری نیروی انتظامی با شهرداری و شورای شهر را بسیار مناسب عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی به عنوان یار دیرینه شورای شهر و شهرداری اردبیل در رسیدگی به مسائل شهری همواره در تلاش بوده و خوشبختانه روز به روز بر این همکاری‌ها افزوده می‌شود.

ایمنی و امنیت در شهر، حاصل همکاری نیروی انتظامی و شهرداری است

شهردار اردبیل نیز در این دیدار عنوان کرد: نیروی انتظامی در امنیت اجتماعی و مقابله با جرایم توانمند و مقتدر است و زحمات بسیاری را در این راستا متحمل می‌شود و در تأمین امنیت برای سلامت مردم نیز نیروی انتظامی خدمات شایانی را انجام داده است.

حمید لطف اللهیان افزود: گستردگی خدمات و تأثیرات نیروی انتظامی در امنیت جامعه غیر قابل اغماض است و امنیت و ثبات موجود در کشور مرهون خدمات و تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها