تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

اسکوچیچ: بازی دوستانه مقابل تیم‌های ساده و کسب نتیجه ایده من نیست/ می‌خواهم تیم ملی متفاوتی داشته باشیم و از بازیکنانم توقع دارم

  • 21 آبان 1399 - 19:25

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: می‌خواهم تیم ملی متفاوتی داشته باشیم و انرژی مثبتی را به تیمم منتقل کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: پیش از هر چیز از هواداران فوتبال ایران تشکر می‌کنم. به لحاظ تاکتیکی تیم را خوب آماده کردیم و دیروز هم تمرین خوبی داشتیم. سعی کردم ایده‌هایم را به بازیکنان منتقل کنم و همچنین یک جلسه هم با آنها داشتیم. روز گذشته تست کرونا را هم پشت سر گذاشتیم و خوشحالم که همه اعضا و بازیکنان در صحت و سلامتی هستند.

وی افزود: تمرین امروز مربوط به فعال‌سازی و شروع مجدد‌ها برنامه‌ریزی شده است. جو کلی تیم کاملاً مثبت است و بازیکنان همگی آماده این بازی هستند. این بازی دوستانه یک محک جدی برای ما خواهد بود. در این بازی چند بازیکن مهم ما غایب هستند، اما به بازیکنانی که در این اردو دعوت کردم، اعتماد کامل دارم. یک بار دیگر درود و احترام می‌فرستم به همه و تلاش می‌کنیم بازی خوبی انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص شناخت از تیم بوسنی و هرزگوین خاطرنشان کرد: وقتی یک تیم ملی با تیم‌های سطح اول دنیا مانند ایتالیا و هلند مساوی کند و بازیکنانی در حد جهانی مانند ادین ژکو و پیانیچ را در اختیار داشته باشد، مطمئن باشید که تیم خوبی است. البته خبر نداریم که چه بازیکنانی را مقابل ما در ترکیب قرار می‌دهند، اما بازی‌های قبلی آنها را دیده‌ایم و آنالیز کرده‌ایم که می‌دانیم با چه شیوه و روشی بازی خواهند کرد. ما برای بوسنی احترام قائلیم، فرقی نمی‌کند چه تیمی را به زمین می‌فرستند، چون می‌دانیم بوسنی تیمی قوی و خوب است.

اسکوچیچ در خصوص اینکه آیا بازیکنی به دلیل آسیب دیدگی در بازی فردا غایب خواهد بود یا نه، گفت: خیر، همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند. البته خستگی پرواز و بازی‌های نزدیکی که انجام داده‌اند، باعث شده آنها در شرایط آرمانی نباشند، اما اطمینان دارم در بازی فردا در بهترین شرایط بدنی به میدان خواهند رفت.

وی در خصوص اینکه پیش از اردو گفته بود دنبال حریفی بوده است که تیم ملی وقتش تلف نشود و حالا ارزیابی‌اش از تقابل با بوسنی چیست که توانسته مقابل ایتالیا و هلند نتیجه بگیرد، اظهار داشت: در بازی‌های دوستانه همیشه دنبال این هستم که حریف بتواند بازیکنان من را تحت فشار بگذارد تا بتوانم از آنها جواب بگیرم. این گزینه را هم داشتیم که با تیم‌های ملی ساده‌تر بازی کنیم و نتیجه مطلوب هم بگیریم، اما این مسئله هیچ وقت هدف من نبوده است.‌ الان زمان این را داریم که برخی بازیکنان جدید و روش بازی خودمان را آزمایش کنیم. البته خیلی بازیکنان را داریم که به لحاظ تجربه، شرایط خوبی دارند و نیازی نیست آنها را امتحان کنم، اما دوست دارم بازیکنان کم تجربه‌تر را به بازی بگیرم و ببینم در عمل چگونه هستند و حس خوبی از بازی آنها بگیرم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: در تیم ملی کار خیلی سخت است، چون زمان کم و فشرده‌ای برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها با بازیکنان در اختیار داریم، به همین دلیل در تمرین دیروز مجبور بودم در زمان کم، به صورت بهینه ایده‌هایم را با بازیکنان در میان بگذارم. از روز اولی که کارم را شروع کردم، گفتم که می‌خواهم تیم ملی متفاوتی داشته باشیم و انرژی مثبتی را به تیمم منتقل کنم. از بازیکنان توقع بالایی داریم، چون آنها بازیکن تیم ملی ایران هستند و می‌توانند به سطوح بالاتری برسند.

اسکوچیچ در بخش پایانی صحبت‌هایش خطاب به هواداران فوتبال ایران گفت: از توقعات مردم ایران باخبرم، من هم در این انتظارات و توقعات با آنها شریک هستم. من به تیم‌مان باور دارم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها