تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره پرونده استراماچونی: این رای قابل برگشت است

  • 22 آبان 1399 - 14:20


باشگاه استقلال پس از محکوم شدن به پرداخت یک میلیون و سیصد و‌ پنجاه و نه هزار یورو در حق استراماچونی، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه استقلال محکوم به پرداخت یک میلیون و سیصد و ‌پنجاه و نه هزار یورو در حق استراماچونی شده و برهمین اساس این باشگاه اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

روز گذشته ایمیلی از فیفا به استقلال ارسال شد که طی آن باشگاه به یک میلیون و سیصد و‌پنجاه و نه هزار یورو در حق استراماچونی محکوم شده بود. 

بررسی های حقوقی نشان می دهد متاسفانه بخش مهمی از اسناد مربوط به این پرونده در مرحله دفاع مقدماتی مورد استفاده قرار نگرفته و باشگاه مدارکی در اختیار دارد که ارائه آنها می توانست نتیجه دیگری را رقم بزند. با این وجود، این رای قابل برگشت است و باشگاه با تنظیم لایحه‌ای مستدل با پیوست مدارک موجود و‌متقن و ارسال آنها به دادگاه عالی ورزش از حق باشگاه دفاع خواهد کرد تا بتواند رای را بشکند و مبلغ مورد نظر را کاهش دهد. 

در پایان باشگاه استقلال اعلام می‌کند با همه توان جهت احقاق منافع هواداران خود گام برمی‌دارد و مطمئنا با تلاش مدیران استقلال و هواداران دلسوز به همراه تیم حقوقی مبرز و توانمند این پرونده به بهترین شکل ممکن حل خواهد شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها