اظهارات رئیس جمهور فرانسه بزرگ‌ترین ظلم به آزادی بیان است

  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹

مشهد ـ انجمن راویان فتح رضوی، اظهارات رئیس جمهور فرانسه و هتک حرمت به ساحت پیامبر(ص) را از رفتارهایی دانسته که به بهانه آزادی بیان انجام می‌شود ولی بزرگترین ظلم به این آزادی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، انجمن راویان فتح رضوی در محکومیت اظهارات اخیر مکرون، رئیس جمهور فرانسه و توهین به ساحت پیامبر(ص) بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله القاصم الجبارین

إِنَّ الَّذِینَ یُؤْذُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَأَعَدَّ لَهُمْ عَذَابًا مُهِینًا

آنان که خدا و رسول را آزار و اذیّت می‌کنند خدا آنها را در دنیا و آخرت لعن کرده و بر آنان عذابی با ذلّت و خواری مهیّا ساخته است.

کافران برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی بخش پیامبران الهی از شیوه نخ نمای تمسخر استفاده می‌کنند. این فاجعه نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که دولتمردان فرانسوی تحت سیطره خود درآورده و برای آنان ارمغانی جز شبیه‌تر شدن به جوامع غیرانسانی نداشته است. چنین رفتارهایی که به بهانه آزادی بیان انجام می‌شود، خود بزرگترین ظلم به آزادی بیان است.

جریانهای هتاک که می‌کوشند با تولید وحشت و خشونت به نام اسلام، تئوری ناجوانمردانه اسلام هراسی را ترویج کنند، باید بدانند که نه تنها برای آنان ثمری در پی نداشته بلکه باید منتظر نتیجه این عمل شنیع هم باشند.

و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین…

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0